Reklama

Home Sweet Home | O tom, jak si zvelebujeme naše domovy

A jakými bytovými doplňky si děláte radost vy?
Reklama
12371

Valentina, šéfredaktorka

Na včerejším focení módní inspirace do srpnového vydání JOY, který se nesl v duchu slunného a barevného Mexika, jsme měli zapůjčenu zahradní židli UBBERUP v pudrovém růžovém odstínu a já jsem si ji okamžitě zamilovala. Takže teď přemýšlím nad tím, co z bytu odstranit nebo jak ho mírně přeorganizovat, aby se mi do něj vešla. Jako křeslo na čtení do ložnice by byla ideální, nemyslíte? Židli seženete hned v několika barevných provedeních v prodejných JYSK za 775 Kč. 

Petra, produkční a on-line redaktorka

Miluji čerstvé kytky! A v 95 % je u mě doma najdete celý rok! Váza s kytkami na stole je pro mě zkrátka symbol domova. Navíc díky výběru kytek mám pocit, že je můj byt pokaždé jiný! A kam jdu, když chci, aby byl můj domov dokonalý? Do kouzelného květinářství v Haštalské ulici! Tohle květinářství mi učaruje při každé návštěvě zas a znova! Nádherné prostředí, ta nejmilejší obsluha a výběr kytek ze kterých vám bude přecházet zrak! Doporučuji! Ale pozor! Temnější návštěvy vyvolávají závislost! 

Týna, beauty redaktorka

Domov pro mě znamená útulno, trochu chaosu a nepořádku, světlo, květiny a světlé barvy. A taky detaily, na kterých z nepochopitelných důvodů lpím. Třeba dokonale srovnané ručníky nebo prostředek na nádobí od Rituals. Ano, je to trochu zbytečnost a vím, že stejně dobře funguje i Jar. Ale ten nemá tak elegantní obal a ani zdaleka tak krásně nevoní. Zajděte si do prodejny jejich řady ovonět. Je to krása a dost možná mě pochopíte. 

Klára, redaktorka publicistiky

Miluju světýlka! Mohla bych mít světelné řetězy úplně všude - od balkonu po ložnici. Nejsou totiž skvělým doplňkem, který vám zvedne náladu jen na podzim při čtení knížky, ale hravě to dokáže i v létě. Teplý letní večer, grilovačka, vínko a už tomu chybí jen romantické osvětlení. Přesně takové najdete na www.cellbes.cz.

Karolína, on-line redaktorka

Mám moc ráda divoké a výrazné interiéry, ale domov, kde trávím většinu času, musí být učesaný a tón v tónu. V divočině plné barev bych si nikdy pořádně neodpočinula. Aby to však nebyla nuda, určitě to chce sem tam umístit něco výrazného, co se nám jen tak neokouká. U nás v obýváku jsou to dvě ilustrace by Niñasilla. Na jedné jsem já - Karolína, The stylish sweet girl, a na druhé je můj manžel - Lukáš, The sporty funny guy. Kromě ilustrací podle vaší fotky a krátkého popisu vaší osobnosti si můžete koupit také ilustrace známých tváří nebo třeba filmových postav. Pro více se mrkněte na www.ninasilla.com nebo na IG @ninalittleworld.

Mariya, fashion redaktorka

Já si ráda zdobím byt velkými knihami. Plní hned dvě funkce a nedokážu si už bez nich představit svůj domov. Většinou jsou to vydání o módě, výtvarném umění, fotografii, architektuře... Nejvíc knižních skvostů (jak z hlediska náplně, tak i vizuální podoby) jich má vydavatelství Taschen. Teď mám zálusk na knihu 100 ilustrátorů - která soustřeďuje ty nejpozoruhodnější práce z oblasti současné ilustrace a přináší ji na český trh nakladatelství Slovart.

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama