Hurá, teplo! Aneb na co se momentálně nejvíce těší holky z redakce?

Výlety, nové vůně, dámské jízdy, fitness výzvy a nové sluneční brýle...
11298

Valentina, šéfredaktorka

První jarní dny ve mně vyvolávají jednoznačně těšení se na všechny výlety, které mě v teplejších měsících čekají. Když je venku krásně, tak nedokážu víkend prosedět doma v Praze, musím ven. Ideálně někam mimo město. Tento víkend se chystám na takový menší road trip směr Morava, takže už odpočítávám hodiny do zítřejšího večera. A v rámci této cesty bych se konečně ráda podívala do vyhlášeného podniku Café Fara v Klentnici. Už několik let se tam chci vydat, tak doufám, že to konečně vyjde! No uznejte, nevypadá to tam nádherně?

Kristýna, beauty redaktorka

Víte, co mě baví na práci kosmetické redaktorky nejvíc? Na prvním místě je samozřejmě ta praktická část – testování novinek. Mohla bych pokračovat dalším vyjmenováváním, ale teď bych chtěla vypíchnout oficiální videospoty k vůním, protože na ně koukám moc ráda. A asi jsem pro parfumérské značky ideální cíl, protože mám po dokoukání téměř vždycky pocit, že tu vůni nutně potřebuji. Jestli to máte podobně, podívejte se na video, které představuje jednu z nejzajímavějších voňavých novinek letošního jara – Daisy Love od Marc Jacobs, která oslavuje sesterskou lásku, bezstarostnost a svobodu. Líbí se vám? U nás bude k dostání od června.

Daisy Love Marc Jacobs

Klára, fitness redaktorka

S blížícím se létem se roztrhl pytel se svatbami a tím pádem i s rozlučkami se svobodou, na které se těším skoro stejně jako na veselky. Na správném loučením se svobodou podle mého nesmí chybět dobré kámošky, alkohol a sexy striptéři. Vždyť je to naposled, co nevěsta si může užít pohled na jiného! Všechno tyhle nepostradatelné atributy najdete v prvním a jediném designovém ladies klubu Nemáš zač. Klub je stylově zařízený a mají tam snad nejkrásnější toalety, které jsem v pražských podnicích kdy viděla! Mimo nadílku svalnatých tanečníků si můžete dámskou jízdu okořenit i karaoke. Takže pokud plánujete následující jarní a letní měsíce v podobném duchu jako já a nevíte, kde rozlučku naplánovat s rezervací do Nemáš zač určitě nešlápnete vedle.

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

Na co se v nejbližší době nejvíc těším? Jelikož jsem začala pravidelně cvičit, těším se na každý nový trénink. Několikrát týdně popadnu sportovní tašku a pádím do premium.formfactory.cz, kde si vyberu trénink, na který mám zrovna ten den náladu. Výhodou je, že ať jdu cvičit ráno nebo večer, v každou dobu je na výběr hned několik tréninků, popřípadě si můžu jít zaplavat nebo do wellness, takže stereotyp rozhodně nehrozí. Takže kdo přemýšlí, kde si skvěle zacvičit a navíc si užít skvělý relax, Form Factory Premium doporučuju!

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Příchod jara pro mě znamená start sezony slunečních brýlí. A letos jsem celá nedočkavá, až si pořídím nějaké nové, opravdu kvalitní, které mi budou slušet, ochrání moje oči a nijak nezkreslí moje vidění za volantem. A protože takové brýle nejsou za pár stovek, mám v plánu využít jeden ze slevových kupónů Shopping Fever – konkrétně ten do e-shopu www.easyoptic.cz, díky němuž budu mít na nové sluneční brýle se slevou 22%! Hlavními favority jsou zatím Ray-Ban Arista z nejnovější kolekce BLAZE, které po slevě vyjdou na 2847 Kč. A to mi přijde vážně super! A jaké si vyberete vy?

sledujte nás na instagramu