Reklama

Jak si zpříjemňujeme podzim? Tipy na nákupy, výlety a to nejútulnější fitko

Ať klidně leje, nám to nevadí!
Reklama
12636

Klára, zástupkyně šéfredaktorky

Podzim je pro mě o večerech při svíčkách, chumlavých dekách a knížkách. Ty se nejlépe čtou v útulném interiéru, který si můžete vymazlit díky nové kolekci Westwing A TIMELESS FALL. Ta vytváří odpočinkový a příjemný domov pro chladné měsíce. Teplé textury jako plyš a umělá kožešina vytvářejí pocit pohodlí, zatímco jemné nuance vytvářejí nadčasovost. "Pro chladnější období bylo pro nás důležité navrhnout vzhled, který by zprostředkoval pocit kokonování, tj. chuť zůstat doma, ale moderním způsobem." říká Delia Lachance, zakladatelka Westwing. Kolekce A Timeless Fall k dispozici na Westwing.cz.

Karolína, online redaktorka

Na podzim mám vždy chuť začít dělat něco pro sebe. Třeba cvičit. Protože je ale venku často sychravo, nechce se mi do žádného vzhledově ultra moderního až sterilního fitka. Místem, kde se mi líbí, je JOHN REED Fitness Music Club, který nedávno oslavil už druhé narozeniny. Skvělá hudba, výjimečný design a rozmanité tréninkové možnosti - to je ono! Není divu, že se v Praze JOHN REED Fitness Music Club daří a oslavil již druhé narozeniny, během kterých si připravili speciální lekce Klára Pokorná (jóga), Radek Laci (wake up workout) a Anet Antošová, kterou vá určitě nemusím představovat.

Petra, produkční a online redaktorka

Přemýšlíte, jak si zpříjemnit pochmurný podzim? Mám pro vás super tip! Jen pár minut od Prahy najdete kouzelný  Family Hotel Okoř! Budete naprosto unešení z nádherné zahrady, božských apartmánů a v neposlední řadě z kuchyně, která je dokonalá! Ať už se rozhodnete pro romantický víkend nebo třeba víkend s kámoškou, určitě nebudete litovat. Více info najdete na www.hotelokor.com!

Týna, beauty redaktorka

Podzim patří všeobecně mezi mé nejméně oblíbené období. Mojí náladě zkrátka chladné počasí, ranní mlhy, tma a ponuré barvy nedělají dobře. A to nemluvím i o všude létajících bacilech a s nimi spojených nemocích. U nás v redakci pravidelně na podzim vytahujeme náš oblíbený sprej Puressentiel. Vždycky, když máme pocit, že na nás něco leze, stříkneme tento přírodní zázrak do všech rohů kanceláře a máme jistotu, že se bacily nebudou šířit dál. Redakce JOY teď zkrátka voní po bylinkách. I u mě doma používám tenhle sprej celkem často, protože kromě toho, že do několika minut likviduje bakterie, viry a plísně – takže redukuje kontaminaci v domácnosti, tak umí odstranit i zápachy ze zvířat, z povlečení, bot atd. Seženete ho v lékárnách okolo 529 Kč.

Mariya, fashion redaktorka

Já si hodlám zpříjemnit podzim novou čelenkou na vlasy. Zase jsem si je nechala dost zkrátit, takže mám mikado ke klíčním kostem a to je podle mě perfektní účes pro výrazné doplňky. Bohatě zdobený  kousek jsem  našla v Zaře za 499 Kč.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama