Jarní tipy redakce JOY | Zbavte se chloupků! Natrvalo, jako redaktorka Karolína!

Po čem s příchodem jara toužíme? Po nových slunečních brýlích, hladké pokožce, omlazující kosmetice i trendy letním obutí...
11185

Valentina, šéfredaktorka

Už jsem se párkrát zmiňovala o tom, že pokud si na něčem ujíždím, tak jsou to jednoznačně sluneční brýle. A blížící se jaro je ideální záminkou si pořídit další do sbírky! Když jsou kvalitní a vypadají dokonale, tak mě ani nemrzí do nich investovat. Tentokrát mi padl do oka model Gilot cool značky Zanzan, kterou mají v lásce snad všechny zahraniční IT girls. Dokonale moderní a retro zároveň, co říkáte? Seženete je za 7800 Kč v Mint shopu nebo u Kláry Nademlýnské.

Petra, produkční a redaktorka joyonline.cz

 Miluju začátek jara a nemůžu se ho dočkat! Ten čas, kdy se všechno probouzí, kvete, ve vzduchu je cítit svěžest a vy si konečně můžete dát své první cappuccino na zahrádce a obout oblíbené sneakersky, džíny a tričko! Ach... Jak se  na nadcházející jaro připravuju a jak ho přivolávám? Letos přivolávám jaro opravdu stylově, a to novou kolekcí od MANUFAKTURA. U příležitosti stého výročí vzniku republiky, se rozhodla Manufaktura uvést na trh limitovanou edici inspirovanou starými časy První republiky. Edice obsahuje výtažky z fialek, které vaši pokožku dokonale hydratují, omladí a zjemní. A jak jinak vítat jaro než s dokonalou pletí? Zamilujte se i vy do limitované edice Fialka od Manufaktury a užijte si luxusní péči o vaši pokožku.

Klára, fitness redaktorka

Jaro pro mě každoročně znamená nové boty! A letos mám jasného favorita. Jsou jím super barevné TOMSky z kolekce The VENICE, v rámci které vzdává americká obuvnická značka TOMS hold stejnojmenné losangeleské čtvrti a vrací se tak na místo, kde před 11 lety odstartovalo něco výjimečného, a sice TOMS a jeho obchodní model One for One. Za každý prodaný pár totiž daruje TOMS druhý pár bot dítěti, které je nemá a potřebuje. Takže nejenže budete mít cool boty, ale ještě dobrý pocit! Kolekce the Venice nabízí espadrilky TOMS v nespočtu barevných provedeních pro ženy, muže i děti v každém věku!

Karolína, redaktorka joyonline.cz

S jarem přichází i odkládání desítek vrstev oblečení, což čas od času vyžaduje odhalení kůže, s čímž souvisí i hon za krásně hladkou pokožkou. Já bohužel patřím mezi ženy, kterým časté holení žiletkou nesvědčí, proto jsem na tento problém letos nasadila zbraň, který s chloupky zatočí natrvalo – Silk-expert 5 IPL. Zatím ho používám asi šest týdnů po zhruba deseti dnech a už nyní vidím výsledky. Chloupky rostou pomaleji, jsou tenčí a řídnou. Pokud to půjde dál tímto tempem, do léta se žiletek zbavím definitivně.

P.S. Používat se dá nejen na nohy, ale také na oblast bikin, ruce nebo třeba na chloupky nad horním rtem.