JOY TIPS | 6 rtěnek, které najdete v našich kabelkách

Mat, lesk i vrstvení...
12007

Valentina, šéfredaktorka

Dříve jsem, co se rtěnek týče, inklinovala spíš k výrazným červeným a rudým barvám, teď mám ale fázi, kdy si užívám nude tóny. Jeden ze svých nejoblíbenějších jsem našla v portfoliu theBalm a nedám na něj už přes rok dopustit. Matná rtěnka Meet Matt(e) Hughes (v mém případě odstín Committed) vydrží opravdu hodně a navíc má zábavný retro obal, jako ostatně všechny produkty této značky. K dostání jsou exkluzivně v parfumeriích Douglas. Rtěnka vás vyjde na 439 Kč.

Týna, beauty redaktorka

Mezi rtěnkami mám víc favoritů, ale podělím se s vámi o jednu, okolo které chodím už dlouho a plánuji její nákup. Už jsem tady několikrát zmiňovala značku Fenty Beauty By Rihanna. Jsem totiž téměř ze všech produktů ze stáje téhle zpěvačky nadšená. Celkem často nosím jejich klasickou červenou rtěnku Uncensored.

Petra, produkční a on-line redaktorka

Dokonalou a perfektně sedící červenou rtěnku, by měla mít každá žena. Rtěnku, která ze všedního dne udělá den neobyčejný. Rtěnku, která nebude pouze "rtěnkou" ale stane se jejím nejlepším přítelem... Najít ale tu pravou červenou je oříšek. Respektive byl. Nyní tenhle oříšek rozlouskla značka Kilian!

Kilian se rozhodl vstoupit do světa dekorativní kosmetiky kolekcí rtěnek v šesti nadčasových odstínech červené, které jsou k dispozici v saténové i matné verzi. Zároveň představuje nový způsob, jak nosit vůni… Rtěnky Le Rouge Parfum jsou totiž jemně parfémovány vůní, kterou Kilian namíchal speciálně pro tuto kolekci. Při každé aplikaci tak své rty zahalíte do závoje smyslné barvy a květinově gurmánské vůně neroli a vanilky. 

Šest odstínů červené. Od andělské až po ďábelskou… Kterou si vyberete vy? Já už teď vím, že nutně potřebuju vyzkoušet všechny! Pojďte do toho se mnou a propadněte kouzlu rtěnek Kilian také! Mít dokonalou rtěnku není hřích... Mít dokonalou červenou rtěnku je povinnost!

Kolekce rtěnek Kilian Le Rouge Parfum bude k dostání od března 2019 exkluzivně v nové prodejně Ingredients, Maiselova 21/41, Praha 1.

Mariya, fashion redaktorka
Výrazné rtěnky, to je moje. Žádný nude, ale pořádně šťavnaté barvy, které jsou vidět už dálky. V chladném období u mě vadou tmavé odstíny lesních plodů. A za sebe můžu doporučit rtěnky NARS. Jejich kvalita je nepřekonatelná! Dlouho drží, jsou neuvěřitelně pigmentované a taky ten stylový obal je krásný. Letos v mé kolekci vyniká rtěnka NARS Audacious Lipstick v odstínu Charlotte. 
Týna, fotoeditor
Moje zásoba rtěnek se nekontrolovatelně rozrůstá a občas už ani nevím, jaké všechny odstíny a značky v ní mám. I když ráda experimentuju, mám ale pořád své stálice, ke kterým se často vracím. Od té doby, co jsem rtěnkám propadla naplno, mě ještě nikdy nezklamaly MAC Matte Lipstick. Miluju vínový odstín Diva, který je neskutečně sexy a udělá parádu na každém večírku či akci. Na den pak často volím hnědočervenou Chili nebo dokonalou nude variantu Velvet Teddy, která mi často slouží i jako základ pro tmavší hnědou vrstvu. Jako bonus musím zmínit fakt, že tyhle rtěnky vydrží neskutečně dlouho a nehrozí, že se každých 30 minut budete muset kontrolovat, jestli není potřeba barvu doplnit.
 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Nejsem velkou fanynkou tmavých rtů, ale čas od času to na mě přece jen přijde. Proto oceňuji vlastnosti rtěnky Water Lip Stain od Clarins, která se dá nádherně vrstvit až do požadované sytosti. Navíc prý vydrží až 300 polibků! Kdo to vyzkouší?

 

Foto: PR + Getty Images