JOY TIPS: Chystáme se na Colours of Ostrava! Inspirace kam zajít, co ochutnat a jaké kapely si nenechat ujít!

Tipy na dobroty, akce, hudbu i festivalové looky!
10438

Valentina, šéfredaktorka

Už pár měsíců mi na Spotify jede pořád dokola Michaele Kiwanuka. A pořád se mi ještě neoposlouchal. Tenhle britský soulový zpěvák je moje momentální srdcovka, a ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že bude na Colours, jsem skákala radostí. Trochu sobecky jsem s nelibostí sledovala, jak ho najednou objevili díky songu Cold little heart všichni, co koukali na seriál Sedmilhářky... Chtěla jsem ho tak nějak víc mít pro sebe. Ale co nadělám, je tak dobrý, že by ho stejně časem všichni znali, a tak to má být. Takže vám všem doporučuji jeho vystoupení, které bude určitě naprosto bezkonkurenční. O dobré věci se má člověk dělit! 

Michael Kiwanuka - Cold Little Heart

Týna, fitness redaktorka

Jestli se letos chystáte na jeden z největších hudebních festivalů Colours of Ostrava, podle mě byste neměli vynechat tři věci. Tou první je určitě koncert Imagine Dragons. Jejich nové album “Evolve” teď poslouchám naprosto pořád, hudba, text a hlas Dana Rynoldse mě uchvátil natolik, že jsem si v podstatě kvůli němu zase předplatila Spotify, protože jsem už nechtěla nic slyšet o vanilkovém latte s efektním duhovým posypem (ti, co nemají Spotify v premium verzi, ale používají ho s reklamami, ví, o čem mluvím). Potom jednoznačně musíte zajít na belgické hranolky Faency Fries, u kterých byly kilometrové front už loni. I já jsem v nich stála, protože zkrátka chutnaly božsky. Malá návnada tadyA samozřejmě nesmíte vynechat ani JOY ZONE, kde se s vámi moc rádi potkáme. 

Bára, beauty redaktorka

Možná mi to nebudete věřit, ale na Colours se letos chystám úplně poprvé. Každý rok slyším na tuhle akci samou chválu, a každý rok si říkám, že PŘÍŠTĚ, už určitě pojedu. Tohle je moje třetí příště, a světe div se, tentokrát to doopravdy klapne! Těžko říct, na co se těším víc, jestli na hudbu, kamarády, skvělou atmosféru, nebo naší JOY ZONE. Jisté ale je, že mám v plánu si to užít do syta. A kdybych měla přecijen prozdradit, kdo mě v programu nalákal nejvíc, jednoznačně jsou to Norah Jones a Moderat!

Mariya, fashion redaktorka

Když na festival tak jedině v cool outfitu. Kromě toho, že v něm musíte vypadat dobře, měl by být váš komplet i prakticky. Proto myslete na vše, co tam hodláte dělat - posedávat na zemi, tancovat, ale i určitě si budete muset i odskočit. Overal a šaty jsou super, ale ne ve všech situacích. U mě vítězí ty nejrozdrbanější a nejpohodlnější džínové kraťasy, lehké tílko, které bude jen nepatrně obkreslovat siluetu (znáte to, těm stánkům s dobrotami se prostě nedá odolat), pak stylové kimono a v neposlední řadě holiny. Věřte, je to ten nejnezbytnější pár bot na festivalu - v sandálcích si jednoduše okopete prsty a plátěnky budou hned promočené, když začne pršet (a ono začne!). Velký náhrdelník a zajímavé cross body už budou jen třešničkou na dortu!

 

 

 

Karolína, on-line redaktorka

Letošní Colours of Ostrava bude moje premiéra. Vloni to bohužel neklaplo, o to víc si to však letos hodlám užít! Jsem natěšená na JOY ZONE, kde mám v plánu vyzkoušet crazy festivalový make-up plný třpytek a kamínků i trendy letní lakování nehtů. Doufám však, že se dostaneme i mimo festivalový areál - konkrétně do vyhlášené ostravské cukrárny Ollies, kde mají prý ty nejlepší dorty pod sluncem!

Klárka, photoeditor

Colours of Ostrava jsou highlithem festivalových akcí u nás, ale málokdo ví, že stejný tým pořádá také Festival v ulicích, kde si můžete v centru Ostravy poslechnout mnohé interprety zcela zdarma. Dříve se fesťák konal souběžně s Colours, ale letos si můžete užít například Lenny, Prago Union, Ondřeje Havelku nebo Emmu Smetanu v centru Ostravy od 30.6. do 1.7.2017 a zakusit tak zlomek bombové atmosféry, ve které se Colours ponesou. A co se samotného Colours of Ostrava týče, tak doporučuji vyměnit deštníky, se kterými vás často nepustí k pódiu za pláštěnky a místo utrácení za předražené taxíky vyčkat na Colours busy a tramvaje, které vás hodí do centra stejně rychle, ale za méně peněz. Ty je přeci lepší utratit za nějaký ten drink, ne? 

Petra, on-line redaktorka

Když už budete v Ostravě, neměla by vám uniknout návštěvu "cool" bistra v centru Ostravy. Skvělé burgery, saláty a dezerty, jsou to pravé ořechové po náročném festivalovém řádění :-) Příjemná obsluha a místo už je pak jen třešinkou na celém Hogofogo dortu. 

 

sledujte nás na instagramu