Reklama

JOY TIPS: Dárek pro babičky podle Verči nás baví

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9547

Valentina, šéfredaktorka

Tento týden se s vámi podělím o tip na novou službu, která potěší všechny milovníky snídaní, jako jsem já. Miluji vajíčka na všechny způsoby, sýry, uzeniny, chia pudingy i ovesné kaše. A jedna z nejlepších věcí na světě je podle mě čerstvé pečivo. Když člověk začne pořádnou snídaní, tak je pak den prostě mnohem hezčí. A když k tomu přidá ještě milou společnost, tak je to vůbec nejlepší. Pokud si tedy budete chtít s rodinou, kamarády nebo kolegy udělat příjemné ráno nebo dopoledne, vyzkoušejte snídaně na míru od společnosti I feel goodVybírat můžete z různých druhů snídaní nebo si nechat vytvořit vlastní menu. Mě zaujala ta vánoční, ve které nechybí jablečný štrúdl nebo houbový kuba.

Mája, fashion redaktorka 

Rok se s rokem sešel, a přesně za měsíc tu máme Vánoce. Já jsem teď v aktivním procesu hledání svátečních dekorací, ale zlaté barokní andělíčky nebo slaměné tradiční ozdoby mě moc neoslovují. Jsem spíš pro jednoduché linie, takže jsem se naprosto zamilovala do svícnu Kubus 4 Brass, který může být stylovou náhražkou adventního věnce. Našla jsem ho v eshopu Nordic Day, a teď jen zbývá rozbít všechna prasátka.

 

Verča, beauty redaktorka

Taky rádi posloucháte vyprávění své babičky, jaké to bylo, když byla malá, jak prožívala své první lásky, jaký byl jako dítě váš táta, jak se vyrovnala se záletným dědou a podobně? Já to zbožnuji a nechávám si to vyprávět klidně stále znova. A upřímně se trochu bojím, že až jednou babička nebude, spolu s ní zmizí i tyhle úžasné vzpomínky a že už mi nikdo neřekne, kdo je na všech těch starých fotkách... Proto mi připadá jako báječný nápad knížka Babičko, vyprávěj.  Moc si v ní nejdříve nepočtete, je totiž prázdná a určená k tomu, aby se do ní všechny zajímavé příběhy a vzpomínky teprve zaznamenaly. Pořiďte si ji a během babiččina povídání si zapisujte, nebo ji kupte k Vánocům babičce, aby mohla místo pletení zapisovat všechny rodinné perly. Koupíte ji na www.babickarstvi.cz za 390 Kč.  

Kristýna, fitness redaktorka

V práci momentálně používám novou bezdrátovou myš od firmy logitech a musím říct, že jsem se do ní zamilovala. Nejen, že je bezdrátová, takže jsem se díky ní zbavila zamotávání kabelů, ale hlavně nevydává téměř žádný zvuk. Jestli vás někdy rozčiluje cvakání, zvuk rollování a poposunování myší v kanceláři nebo kdekoliv jinde, možná by vás mohla zajímat. Je to taková technická maličkost, která vás ale potěší každý den, pokud pracujete s počítačem. Já ji doporučuji všema deseti. Myš M330 Silent Plus stojí 1109 Kč. Více info nalezdenete zde.  

Klára, on-line redaktorka

Minulý týden jsem si koupila ten nejlepší smoothie maker a od té doby nesvačím nic jiného než koktejly všech druhů. Zamilovala jsem si ho hned z několika důvodů. Zaprvé mixovací nádoba je zároveň láhev na pití, stačí jen vyměnit víčko a můžu běžet do práce a pak nemusím umývat dvě věci, ale jen jednu. Zadruhé je malinký takže nezabere půlku kuchyňské linky. Zatřetí byl cenově dostupný, smoothie maker jsem chtěla už dlouho, ale ceny mě vždy odradily. V den nákupu jsem nechala snad i víc peněz za ovoce a zeleninu na výrobu drinků než za mixér samotný. Uznávám, že jsem nakoupila pořádnou zásobu. Moje nejoblíbenější kombinace jsou maliny, banán, bílý acitiva nápoj a chia semínka, která jsou zdravá a ještě k tomu koktejlu dodají ten správný instagramový look. Objednala jsem si ho tady a hned další den jsem si pochutnávala na mrkvovém smoothie.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama