JOY TIPS: Diáře, zápisníky, tužky, sponky - jednoduše vše pro milovníky papírnictví!

Pomalu se blíží nový rok, doba, kdy můžeme zahodit starý nevzhledný diář a pořídit si ten nový, čistý, nepopsaný. Hurá!
10893

Valentina, šéfredaktorka

Máte už novou JOY, která je ode dneška na stáncích? Pokud ano, tak vás určitě musel zaujmout rozhovor s Krasopiskou o její práci. Živí se totiž tím, že nádherně píše! Mě samotnou tak navnadila, že se chystám na její kurz, abych mohla jmenovky na vánoční dárky tvořit jako profík. Budu k tomu ale potřebovat správnou výbavu. Pro začátečníky je ideální například tato sada "All you need for hand lettering". Seženete ji na penshop.cz za 570 Kč.

 

Mariya, fashion redaktorka

Vánoce jsou tu za chviličku a já sice ještě nemám žádné dárky, ale už intenzivně přemýšlím nad tím, do čeho je zabalím. Chci být letos originálnější takže to vidím na jednoduchý papír a zajímavé aplikace a vzory z washi pásky. Aspoň, že u nich už mám jasno - hodlám si objednat hned několik balení z Bella Rose. Jsou okouzlující!

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Pro rok 2018 jsem si zatím určila jednu jedinou výzvu - rozšířit si kulturní obzory. Sama bych to však nezvládla. Proto jsem si na pomoc přizvala Kulturní diář ze studia papelote, který je podle autorů samotných nepostradatelným průvodcem pro každého kulturního nadšence celým rokem. Kromě toho, že je vytvořen v praktickém kapesním formátu a má kapsičku na poklady také obsahuje kulturní přehled, tahák s výběrem doporučených kulturních tipů a sadu malých samolepek k oživení diáře. Už se nemohu dočkat, až si vezmu tužku a budu si tam krasopisem zvěčňovat všechny nové kulturní zážitky!

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Hledáte něco mezi deníkem a diářem? Pak je diář Doller  to pravé pro vás! Skvělý motivační blok, který vás “nakopne” každý měsíc novým citátem, můžete si v něm plánovat a plnit své osobní nebo cestovatelské sny, zapisovat si nápady a své plány a na konci každého měsíce si vše přehledně zkontrolovat a zjistit, jestli se vám naplánované věci povedly nebo ne. Doller je zkrátka skvělý parťák a průvodce kalendářním rokem! Obrovskou výhodou je i to, že si ho můžete začít psát kdykoliv, protože datum, kdy se zápisky začnete, si zvolíte sami!
Navíc díky elegantnímu černému designu se skvěle hodí ke každému outfitu a do každé kabelky! 

Týna, beauty redaktorka 

Značku Busy B zbožňuju už dlouho. Bohužel tohle nejroztomilejší papírnictví z Británie ještě nemá v Česku svůj kamenný obchod, ale některé kousky seženete třeba na Bonami.cz, Bellarose.cz nebo Glami.cz. Popisovat, co přesně mají v repertoáru, nemá smysl, raději se sami přesvědčte na vlastní oči, je to nádhera. A myslím, že i skvělý tip na dárek k Vánocům pro kteroukoliv ženu, co má slabost pro hezké holčičí věci. 

Lucka, fitness redaktorka

Když jsem hledala nějaký originální zápisník, kam bych si psala nejen poznámky ze schůzek či porad, ale také to důležité z mého osobního života, narazila jsem na "mladou" značku Bloque., která na začátku listopadu vypustila na trh svoji prvotinu a naprosto originální věc - MEMO3 - takový tříletý záznamník. Do něj si můžete psát cokoliv, jakékoliv každodenní postřehy, myšlenky, touhy... Po třech letech pak zjistíte, jak moc se váš život měnil, kam se posunul i zda jste si splinili své sny... A tenhle zápisník mě naprosto nadchnul. Ale značka Bloque nezahálí a v prosinci se můžete těšit na další jejich novinky, např. originální a hravý záznamník Dětské hlášky. A jelikož jsem máma, tak se na něj moc těším, protože některé okamžiky jsou neopakovatelné a hlášky, které vaše děti vyřknou si prostě chcete zapamatovat. Ale bohužel jich je tolik... Už teď mám popsané dva kalendáře různými výkřiky. Takže netrpělivě vyhlížím na jejich stránkách www.bloque.pro, kdy bude v prodeji tenhle skvost.  

Klára, foto editorka

Miluju Vánoce a všechno s nimi spojené, a tak už teď vymýšlím, do jakých papírů letos dárky zabalím. Rozhodla jsem se pro minimalistické řešení od Elarte, kterým je přírodní balící papír. Pokud dáváte přednost jednoduchosti a přírodnímu vzhledu, oceníte tento krásný dekorativní papír, který dodá zabaleným dárkům styl, určitě stejně jako já. Balící papír má na každé straně jiný potisk, takže zabalit dárek nikdy nebylo snadnější.