Reklama

JOY TIPS: Dodržujte pitný režim stejně stylově jako fitness guru Týna

Inspirace přímo z redakce...
Reklama
8813

Valentina, šéfredaktorka

Pokud jste nadšenci do fotografování (a využíváte techniku Nikon), tak si rozhodně nenechte ujít osmý ročník fotografické soutěže pořádanou právě Nikonem. Pokud se zařadíte mezi vítěze, objeví se vaše tvorba v kalendáři i na výstavě! A pokud se stanete vítězem absolutním, získáte dokonce 50 tisíc na nákup zboží Nikon, pochopitelně :) Více informací hledejte na www.nikon-kalendar.cz. Držím palce! 

Verča, beauty redaktorka

Předevčírem jsem dostala od přítele kytku. Jen tak pro radost. Měla jsem ji! Čím potěšit holku je jasné, ale čím udělat na oplátku radost klukovi? Dnes jsem na to kápla. Jako milovníka technických a designových vymožeností a navíc zarytého "jablíčkáře" ho určitě potěší návštěva Apple Muzea! Tady je k vidění unikátní sbírka applovských produktů od doby vzniku této společnosti až po dnešní dobu a také různé zajímavosti ze života geniálního Steva Jobse. Zajímá vás to taky? Apple Museum sídlí v pražské Husově ulici 21 a lístky si, jak jinak, můžete koupit online

Mája, fashion redaktorka

Happy Socks mě nepřestávají bavit a překvapovat! Tentokrát se spojili s legendárním výrobcem motorek ROYAL ENFIELD, a tak vznikla jedinečná kolekce ponožek i pánského prádla s ryze motorkářskou symbolikou a barevnosti.
K dostání bude kolekce na www.urbanlux.cz!

 

Týna, fitness redaktorka

Do bobble lahví jsem se zamilovala už dávno. Díky uhlíkovému filtru, který v sobě tato stylová lahev ukrývá, si můžete dát bez obav vodu z kohoutku, aniž byste cítili v puse chlor nebo další nepříjemné chutě. Teď přišla tato značka rovnou se dvěma novinkami – bobble Sport (užší lahev s protiskluzovým povrchem speciálně upravená pro sportovní nadšence) a Bobble Infuse (lahev, do které si můžete přidat kousky ovoce nebo bylinky). Filtr za svůj život nahradí až 300 půllitrových lahví s balenou vodou, tak šetřete svoji peněženku i přírodu! Každým dnem budou k dostání na www.urbanlux.cz!  

 

Karolína, on-line redaktorka

Noc co noc bojuju z komáry. Jejich bzučení mě sice nebudí, ale jsem tak poštípaná, že nespím kvůli nesnesitelnému svědění celého těla. Dlouho jsem nemohla najít nic, co by zmírnilo otok, svědění i začervenání, až nedávno jsem natrefila na Insectsol, bylinný přípravek, který mě vždy zachrání. Doporučená cena je 148 Kč a více informací najdete na www.topvet.cz :)

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama