Reklama

JOY TIPS: Dozvíte se, jak si pochutnat na zmrzlině i na podzim

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9252

Valentina, šéfredaktorka

Možná vám tato informace bude připadat trochu předčasná, ale my v JOY už pracujeme na prosincovém čísle, takže mám na vánoční tip na začátku října právo :) A navíc vás to třeba inspiruje k tomu začít s nákupem dárků tentokrát opravdu včas, a vyhnout se tak šíleným davům pár dní před svátky. Pokud plánujete více blízkým udělat radost v podobě kosmetiky nebo parfému, rozhodně zamiřte do jedné z parfumérií Douglas. Při nákupu nad 6 000 Kč tu totiž dostanete opravdu luxusní dárek: limitovanou edici psaníčka od předního českého návrháře Pavla Brejchy. Má originální tvar, je kožené a ozvláštní každý váš outfit na blížící se vánoční večírky. Já už to své mám a nemůžu se dočkat, až ho poprvé vyvětrám! 

Verča, beauty redaktorka

Hned když jsem se dozvěděla, že se na svět chystá nové baby od Urbay Decay z řady Naked, věděla jsem, že ho prostě musím mít! Nová paletka Naked Ultimate Basics obsahuje 12 neutrálních odstínů, se kterými jde vytvořit superpřirozené líčení na den, i party look na večer. Co na ní vážně oceňuji, je to, že každý odstín je povedený a univerzálně použitelný! Takže se vám pravděpodobně nestane, že budete z palety používat sotva tři stíny, za zbytek zbytečně zaplatíte a pak ho štětcem vždy spolehlivě minete. Pokud už nějakou Naked paletku máte, nemusíte se bát ani dublování odstínů. Tyhle jsou zbrusu nové a na jiných paletkách se nevyskytují. A hlavně - co se mi líbí úplně nejvíc - jsou všechny stíny až na jeden matné a pohybují se od studených až po teplé podtóny, takže jdou k jakémukoli typu a odstínu pleti. Prostě po dlouhé době zase jeden splněný kosmetický sen :) Naked Ultimate Basics koupíte na www.urbandecay.cz za 1470 Kč. 

Kristýna, fitness redaktorka

 Jste z Prahy a nevíte, kam zajít na skvělou kávu? Já se skoro každé ráno před příchodem do redakce zastavím pro své nejoblíbenější latte s sebou do Cofee Break & Cake. Stojí jen 50 Kč a podle mě je možná nejlepší v Praze! Určitě tam zajděte, kromě kávy mají i super domácí limonády nebo koláče. 

 

Klára, online redaktorka

O tom, že zmrzlinová sezóna s létem nekončí se hravě přesvědčíte ve zmrzlinářství Amorino na Malostranském náměstí To mimo své zmrzlinové růže mnoha chutí a barev nyní podává i podzimní specialitu zmrzlinové makronky. Křehké makronky z mandlového těsta slepované místo džemu lahodnou zmrzlinou si zamilujete po prvním ochutnání, slibuju!

Tereza, on-line editor

Knihu jsem, přiznávám se, nečetla. Vždycky, když svět zaplaví nějaký knižní trend, radši si počkám až opadne největší nadšení. To ale sem tam zkončí natočením filmu a já už si pak všechno užívám jen díky filmovému zpracování. Ano, právě teď mluvím o Dívce ve vlaku, která má dnes premiéru. Kniha mě potkala jen velmi vzdáleně, film, který už jsem stihla okouknout, mě až na scénu s vývrtkou (nechci spoilerovat) bavil tak, že bych vám ho všem doporučila okamžitě. Napětí, super zápletka, Emily Blunt v hlavní roli! Nenechte se zastrašit tím, že o tom teď mluví celý svět a vy chcete jít proti proudu. Užijte si celých 112 minut od začátku do konce a hotovo! 

Dívka ve vlaku - trailer s českými titulky

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama