JOY TIPS | Objevte fashion kousky, za které aktuálně utrácí redakce JOY

Boty, prádlo, sportovní oblečení i něžné šaty. Každá jsme jiná a o to je to zajímavější!
12935
Sandra, art director
Díky karanténě se přirozená ženská potřeba obléct se do hezkých outfitů vyladěných do posledního prstýnku a vyrazit ven, přetransormovala v přirozenou potřebu obléct se do hezkého domáceho oblečení vyladěného do poslední gumičky a zůstat doma. Zní to trochu nudně, ale není to pravda. Obzlášť když máte z čeho vybírat! Za mě je to třeba na stránkách www.etam.cz. Koupila bych si všechno a modlila se, aby ta karanténa nikdy neskončila! A hlavně teď je doprava zdarma, některé produkty mají slevu až 30% a máte až 60 dní na vracení zboží. Radost #stayathome ❤️

Klára, šéfredaktorka

Všechno venku kvete a já mám neodkladatelnou chuť koupit si něco rozkvetlého alespoň na sebe, když si nemůžu plně užívat té nádhery venku. A také mám chuť nosit jen šaty a sukně a cítit se tak nějak více žensky po těch měsících v teplácích. Obě moje kritéria splňují tyto krásné šaty z F&F. Tak teď už jen prosím, ať v nich mám kam jít!

Týna, redaktorka publicistiky

Víte, čím si krátím volný čas v karanténě? Vymýšlením outfitů na léto a na dobu, kdy se svět zas bude normálně točit. Jsem schopná strávit klidně hodinu scrollováním nových jarních kousků na stránkách Zalanda. Jako poslední jsem si vybrala skvělou růžovou košili od Weekdayzebří kraťasy od mé milované rockové značky The Kooples a k nim přidala odvážné sandály od Dr. Martens. Že je to bláznivá kombinace? Žijeme jen jednou a je potřeba se přestat bát. A o módních kombinacích to platí obzvlášť!

 

Karolína, online redaktorka

Ugly shoes, ugly sneakers, chunky nebo dad sneakers - pod všemi těmito názvy se skrývají tzv. ošklivé tenisky, které jsou stále trendy! Takže pokud stejně jako já milujete jednoduché outfity, kterým byste ale rády dodaly trochu hravosti, sáhněte po výrazných teniskách. Nejen, že obzvláštní váš look, ale také vám díky vyšší podrážce přidají pár centimetrů a prodlouží opticky nohy. Ty nejkrásnější aktuálně najdete v CCC, kde vsadily na výrazné barvy, lesklé materiály a zvířecí vzory. Vše dostupné na e-shopu www.ccc.eu/cz.

Petra, produkční

Já úplně nevím, jak se po návratu k normálnímu běžnému životu dokážu vrátit k normálním outfitům. Většinu karantény totiž nosím sportovní outfity, které miluju! Asi vám nemusím říkat, že pro zkrácení dlouhé chvíle jsem si jich už i pár objednala a... hodlám v tom pokračovat. Tentokrát mám v merku sportovní podprsenku Under Armour, která je jejich hit a joggers kalhoty ve stejné barvě. Pokud hledáte stylové sportovní a neokoukané věciUnder Armour vřele doporučuju! 
No minimálně jednu výhodu tyhle nákupy sportovního oblečení mají - donutí vás cvičit! A jak všechny víme, každý pohyb se počítá.