Reklama

JOY TIPS: Fashion guru Mája vám poradí, kde najdete ty nejstylovější pánské šperky

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9001

Valentina, šéfredaktorka

Tento týden pro vás mám ryze praktický tip. Miluji cestování kamkoli a kdykoli. Zároveň mám ale ráda svůj mobil, počítač, tablet, fén, žehličku na vlasy a spoustu jiných elektřinu vyžadujících nezbytností. Proto mě naprosto nadchla rozbočovačka PowerCube. Tahle kouzelná kostka má totiž čtyři vyměnitelné koncovky, s kterými si vystačíte po celém světě. Navíc z ní jde vytvořit i nabíječka a prodlužovačka, takže v kufru ušetří opravdu hodně místa. Na oblečení, suvenýry a všechno ostatní! PowerCube Rewirable si můžete pořídit za 429 Kč bez USB portů, s USB porty pak za 579 Kč. Za mě rozhodně rozumná investice. 

Mája, fashion redaktorka

Muži, kteří umí nosit šperky, jsou sexy! Když se to spojí s cool tetováním, tak dokonce neodolatelní. :) Proto přemýšlím, že své druhé polovičce pořídím několik kousků z nové kolekce DYRBERG/KERN, která obsahuje mnoho druhů  pánských  náramků  vyrobených  z  různě upravené kůže, chirurgické oceli a korálkových náramků z polodrahokamů v tlumených barvách. 

Tereza, on-line editor

Písmena mě prostě baví. Skládat je do slov, do vět i do článků. A dost mě baví taky v té nafukovací, plyšové, látkové i dřevěné formě z Typolandu. Hodí se na party, domů, prostě kamkoliv. Jako dárek, jako radost jen tak. Stačí složit ten správný vzkaz!  

Klára, on-line redaktorka

Můj tip se dnes vztahuje především na všechny olympijské nadšence. Zatímco co u příležitosti prvních olympijských her v antickém Řecku nezdobilo atlety nic víc než pouhý cár látky, když přebírali své vítězné vavřínové věnce, dnešní sportovci na předávací ceremoniály nosí nejrůznější designové kousky. Určitě jste zaregistrovali, pár Brazilců a Američanů na stupních vítězů. Právě ti jsou oděni v kolekci NikeLab Dynamic Reveal, která se nese v národních barvách USA a Brazílie. A právě tyto bundy si můžete pořídit v Niku i vy. Na sport jsou naprosto ideální , protože mají žebrované rukávy, díky kterým jsou dostatečně prodyšné a dokonale přizpůsobivé. Tkaná přední část sportovce chrání před větrem, zatímco část zadní poskytuje potřebnou ventilaci. Pro všechny RIO nadšence je speciální verze bund NikeLab Dynamic Reveal k mání na nike.com/nikelab a ve vybraných obchodech.

Kristýna, fitness redaktorka

Už pár týdnů zkouším nové boty od Reeboku - Reebok Crossfit Nano 6.0 a musím říct, že to jsou zatím nejlepší boty na trénink, jaké jsem kdy měla. Mám menší zdravotní problém s patou, takže musím cvičit hodně opatrně, protože jinak celkem trpím bolestí, ale když mám při tréninku tyhle boty, nic mě nebolí. Navíc při pohybu cítím, jak boty celou nohu perfektně zpevní, přilnou k ní a poskytnou jí skvělou oporu. Zároveň je ale lehoučká, hezká...prostě jsem se zamilovala. A jestli sháníte boty do fitka, určitě neváhejte, doporučuju je na 100 %.  

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama