Reklama

JOY TIPS: Film, který musíte vidět, podle on-line redaktorky Kláry

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
8920

Valentina, šéfredaktorka

Jestli z péče o pleť na něco nedám dopustit, tak jsou to hydratační mlhy na obličej. Už několik let používám všemožné termální i netermální vody ve spreji, které na sebe vehementně stříkám nejen během dne v redakci, kde nám naplno vysušuje pokožku klimatizace, ale i před nanešením denního a nočního krému. Je to už taková moje menší beauty závislost. A teď jsem naprosto propadla osvěžující péči na tvář značky Kiehl's. Hydratační sprej Cactus Flower & Tibetan Ginseng Hydrating Mist hydratuje, zklidňuje a čistí a navíc moc příjemně a nevtíravě voní. Přísady (výtažky z kaktusového květu a kořene rozchodnice), které jsou ve spreji obsaženy, byly vybrány podle toho, že se vyskytují v klimatech s nedostatečnou vlhkostí, což umožňuje hydrataci pleti i v nevlídných podmínkách klimatizovaného letadla, míst ve vysoké nadmořské výšce i ve vyprahlé poušti. Prostě ideální řešení pro každého. Sprej (75 ml) pořídíte za 440 Kč.

Mája, fashion redaktorka 

Kdo by nemiloval džíny? Já osobně si bez nich nemůžu představit život, a dokonce i na dovolenou do hor jsem si zabalila hned několik párů. Pro ty, kdo jsou na tom stejně, mám skvělou zprávu. Legendární model džín Levi's®505™, který se zrodil v roce 1967, a hned si získal přízeň celé newyorské punkové i umělecké scény, se letos znovu objeví v podzimní kolekci. Návrháři si totiž řekli, že by byla škoda zapomenout na jejich pestrou minulost a vdechli jim nový, lehce zmodernizovaný, život. Půjdete si taky pro svoje nové pětsetpětky?

Verča, beauty redaktorka

Hurá! Tak už ho konečně spustili! Od tohoto týdne si můžeme vesele objednávat všechny kosmetické nezbytnosti a vychytávky na e-shopu Sephora! OK, přiznávám, že vzhledem k tomu, že každý den cestou do práce i z práce míjím prodejnu Sephora, to pro mě není věc, na které bych byla existenčně závislá, ale i tak. Radost z toho mám!  Protože konečně si všechnu tu skvělou kosmetiku, kterou v Sephora mají a o které ve svých stránkách píšu, budou moct bez komplikací a na pár kliknutí koupit všechny naše čtenářky i ze té nejmenší a nejvzdálenější vesničky. Takže milé čtenářkywww.sephora.cz a upřímnou soustrast vašim peněženkám. :) 

 Tereza, on-line editor

Na zdravou stravu si úplně nepotrpím. Nebaví mě skoro žádný sport a ideálních 24 hodin si představuji v posteli s knihou, s filmem ve vaně a s červenou rtěnkou večer na drinku s přáteli. V hlavě mi ale pořád zní věta mých fit kamarádů: „Mysli zdravě!“ Dobře, dobře, dobře! Tak já budu. Když už mi jde i moje super oblíbené müsli Mixit naproti. Se svým programem 6 týdnů Müsli zdravě mě totiž plánuje zábavnou (a prý nenásilnou) formou proměnit v pohodáře v kondici. Kromě speciálních müsli mixů mi totiž dojde i seznam jednoduchých fyzických úkolů a plán, abych prostě na nic nikdy nezapomněla! Balíček 6 týdnů Müsli zdravě bude dostupný na stránkách Mixit.cz od září za 485 Kč. Nový měsíc, nový start.. A já si ještě předtím pořádně užiji srpen...

Klára, on-line redaktorka

Mým dnešním tipem bude pozvánka do kina. A to na tak trochu nevšední superhrdinský film nesoucí název Sebevražedný oddíl. Partičku s nadpřirozenými schopnostmi, která se má v klasicky postarat o záchranu světa, tvoří v tomto snímku ti nejnebezpečnější superzločinci na celém světě, kteří si právě odpykávají své (většinou doživotní) tresty. Bez nich by ale proti obrovské temné síle, ztvárněné Carou Delevingne, vláda neměla žádnou šanci. A tak to musí risknout. Jak to celé dopadne, to už se dozvíte v kině. Budete se ale zaručeně skvěle bavit, už jen proto, že každá věta, kterou pronese Margot Robbie alias ztřeštěná superhrdinka Harley Quinn, je naprostou perlou. 

Sebevražedný oddíl - oficiální trailer

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama