Reklama

JOY TIPS: Ideální předvánoční relax podle grafičky Sandry

Inspirace přímo z redakce...
Reklama
7815

Verča, beauty redaktorka

Pokud by se mě někdo zeptal, co je při zkrášlování a líčení pro ženu opravdu klíčové, bez rozmýšlení odpovím: obočí!  Spousta žen ale neumí odhadnout, jakým způsobem ho tvarovat a domalovávat. Nebo není ochotná změnit svůj letitý upravovací stereotyp. Nebo se prostě jen bojí nechat si na obočí sáhnout. Pokud patříte (nebo i nepatříte) do některé této skupiny, zkuste navštívit Brow Bar. Stánek značky Benefit ve vybraných parfumeriích Sephora, kde vaše obočí vyladí do dokonalosti profíci. Naměří, vytrhají, vytvarují, obarví, poradí, kde si co nechat dorůst... zkrátka udělají všechno pro to, aby se vaše obočí dostalo do ideální podoby a do harmonie s vaším obličejem. Já sama návštěvy v Brow Barech miluju, nevadí mi, že mi obočí upravují přímo na prodejně a "nemám soukromí". Vůbec to nevnímám, jen si užívám tu péči a vím, že budu odcházet s krásně vyladěným obočím nebo i celým make-upem (ano, brow specialistky vás nenechají odejít odlíčenou a  ošklivou :) ). Je to sotva týden, co jsem v Brow Baru byla a už se zase těším, až půjdu znova! Základní úprava obočí vás bude stát 375 Kč a seznam Brow Barů najdete na www.sephora.cz. Dokonalému obočí třikrát hurá

Týna, fitness redaktorka

Konečně to někdo vymyslel. Omalovánky pro dospělé. Jako malou mě vybarvování taky vždycky bavilo a teď už se nemusím stydět si jen tak vymalovávat i já. Je to totiž prý skvělé na stres (můžu tím skvěle argumentovat to, že jsem v některých chvílích prostě pořád jako malý dítě). Třeba tyhle vydává JOTA za 148 Kč.

Mariya, fashion redaktorka

Není nad roztomilé ozdoby, které vdechnou i tomu nejstaršímu kousku nový život. Zkuste si na omrzelý kabát připnout zajímavou brož, a uvidíte, že si ho odteď nebudete chtít sundat :) Medvědí brož je od tvůrkyně iloveyou, Fler.cz a stojí 222 Kč

Karolína, online redaktorka

Na Instagramu vydržím hledat a lajkovat klidně hodiny. I focení a amatérská úprava fotek mě neskutečně baví. Jen mi dlouhou dobu chyběla nějaká insta radost ve hmotné podobě. To se ale změnilo díky službě vyvolej.to. Najednou mám ty nejoblíbenější fotky vytisknuté v super polaroidovém formátu a můžu s nimi potěšit své blízké, vytvářet alba nebo si vyzdobit třeba ledničku!

Sandra, grafička 

Vánoce jsou za dveřmi. I když mi to zatím moc nepřijde, hlavně při pohledu z okna. Ale přesto si radost z Vánoc nenechám pokazit. Je to pro mě čas pokoje, radosti a klidu u rodinného krbu, bez kupy práce, deadlinů a neustále zvonícího telefonu. Občas by člověk měl vypnout a to nejen svůj telefon. Proto jednou za čas musím navštívit Salon Libotowská. Ať jdu na jakoukoliv proceduru, odcházím odpočatá, nabitá pozitivní energií a s dobrým pocitem, že jsem udělala něco dobrého pro sebe a pro svou mysl. Takže můj tip pro vás je, pokud se potřebujete zrelaxovat a odpočinout si od předvánočního stresu, zastavte se...nejlépe v salonu p. Libotowské :)

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama