JOY TIPS: Inspirace, jak prožít luxusní zimní víkend podle redakce!

Každá z nás má jinou představu...
11050

Lucka, fitness redaktorka

Už od útlého mládí toužím po tom, vyrazit o zimním víkendu, kdy je všude plno sněhu na hory, do takové té pravé horské roubenky, kde v kuchyni nechybí originální stará pec, místo židlí je lavice s kožešinama, a tam v klídku odpočívat - bez televize, telefonu, tabletu. Jenže... S dětma bych si tam jistě moc neodpočinula. Ale zase na druhou stranu by u takové chaloupky nechyběl svah, na kterém bychom se všichni pořádně vyřádili. A pak se unavení usadili u pece a hráli hry nebo si vyprávěli. Myslím si, že utéct jednou za rok na víkend od civilizace by mi prospělo. Takže jdu brouzdat na e-chalupy.cz a zkusím najít nějakou roubenku na příští zimu.

Petra, on-line redaktorka

Pokud přemýšlíte o ideálním zimním víkendu (chybí vám opravdová zima), rozhodně doporučuju navštívit Hotel Pošta Jasná. Nádherný hotel v Jasné vás okouzlí na první pohled. Ať už plánujete relaxovat a užít si wellness víkend nebo lyžovat a oddat se zimním radovánkám, tohle je to pravé místo pro vás! Krásná příroda, dokonalé sportovní i relaxační vyžití, zima, jako z pohádky...

Co víc si přát, když chcete prožít dokonalý romantický víkend ve dvou? Navíc se vám tenhle tip může hodit i jako valentýnské překvapení pro vašeho miláčka! A jeden extra tip navíc! Pokud se do Hotelu Pošta vydáte, rozhodně neplánujte držení žádných diet! Místní kuchař je totiž gastronomický kouzelník a byla by určitě škoda, neochutnat perfektní jídlo v jeho režii. Takže plavky a lyže s sebou a hurá do Tater! Slibuju, že nebudete litovat! Já se tam chystám v nejbližší době znovu, tak se třeba potkáme.

Klára, foto editorka

Jak ideálně strávit zimní víkend? Za mě stoprocentně kombinací parádní lyžovačky (v mém případě snowboardovačky) a wellnessu. Ideální podmínky pro obojí nabízí Salzbursko. Není to daleko jako Itálie, takže je výlet ideální i na víkend a hory tam mají snad ještě krásnější. Moje oblíbená lyžařská oblast v Salzbursku je Zell am See-Kaprun. K nejzajímavějším místům v regionu patří bezesporu lázně TAUERN SPA nebo vyhlídková plošina Gipfelwelt 3000. V moderním wellness areálu je možné sportovat, relaxovat, dopřát si saunu nebo masáž. Vyhlídková plošina na Kitzsteinhornu v Kaprunu nabízí okouzlující pohled na 30 alpských obrů. Ubytovat se můžete například v Hotelu Latini, který se pyšní snad nejkrásnější spa zónou, kterou jsem kdy navštívila. A to jídlo? No ještěže ho na svahu vysportujeme, že? Svah je naštěstí pouhých 5 minut od hotelu, takže to není žádný problém. 

Mariya, fashion redaktorka

Ideální zimní víkend v mé režii by vypadal přibližně následovně: v pátek odpoledne nástup do letadla. Po dvouhodinovém letu bychom se s mou druhou polovinou ocitli v jednom z největších evropských měst – Paříž, Berlín, Barcelona, Řím... No a celé dva dny bychom trávily procházkami po městě, objevováním nejlepších kaváren a restaurací. Určitě bychom nevynechali galerie, muzea i nějaké zajímavé obchůdky a v neděli večer by nás čekal návrat domů. Vrátili bychom se sice unavení, ale totálně šťastní!

Týna, beauty redaktorka

K počasí, které si momentálně musíme "odžít", se podle mě hodí jen zalézt si do peřin, číst si, relaxovat a maximálně zajít na krátkou procházku. Zároveň se ale nabízí i dost času k nejrůznějším beauty rituálům. A ty já ráda. Jestli jste ještě nezkoušeli masky na nohy v ponožkách, tak vřele doporučuji. Já jsem teď otestovala ponožkovou masku na nohy Patchology Poshpeel Exfoliating Pedicure ze Sephory a překvapilo mě, jak účinná je. Stačí si do ponožek vetřít tekutinu, ponožky nahoře upevnit, aby vám z ponožky nic nevyteklo, a tak hodinku ji nechat působit. Sice to nevypadá při aplikaci moc sexy, ale výsledky jsou opravdu viditelné okamžitě. Ztvrdlou kůži opravdu změkčí a vy máte potom opravdu hebká chodila bez námahy a drhnutí pemzou. Koupíte tady

Karolína, on-line redaktorka

Jak nejlépe prožít volný zimní víkend? Za poslední dobu jsem se naučila, že nejdůležitější je klid a umět říci ne. Ne, mamko, nezlob se, nepřijedeme na oběd, chceme si odpočinout. Ne, nechce se mi na party! Ne, dneska prostě nevylezu z postele!

Rozumíte mi? Nejlepší plán je ten, na který se cítíte. A pokud jste si před dvěma měsíci naplánovali bobování s kamarády nebo mega oslavu, ale máte pocit, že to není to pravé ořechové, omluvte se, vypněte si telefon a dělejte jen to, co vás v daný okamžik vážně baví!