JOY TIPS: Interiérové doplňky a vůně, které milujeme

Není náhodou čas na to, udělat si radost?
10367

Valentina, šéfredaktorka

O své lásce k řezaným květinám jsem psala už nesčetněkrát. Ale o vázách, o těch jsem ještě moc nepsala. Přitom jich mám doma docela hodně - celou jednu kuchyňskou skříň. Stejně mi ovšem přijde, že jich ještě není dost! Teď jsem navíc objevila krásné kousky lokální výroby, z čehož mám ještě větší radost. Česká sklářská firma DT GLASS uvedla jednoduché skleněné vázy, které musím všechny mít. Úplně nejvíc u mě vede nádherná váza TRIO za ještě nádhernějších 419 Kč. Ale i vázy ve tvaru žárovek nebo pyramidy stojí za to. Pokud tedy hledáte nějaký nenápadný, ale zároveň originální, doplněk do interiéru, neváhejte ani chvíli. 

 

Týna, fitness redaktorka

Patříte mezi bohémy, máte rádi romantiku nebo se vám prostě jen líbí lapače snů? Mrkněte na Instagram na tenhle profil @dreamcatchers_pajaxr. Můžete si je tady rovnou i objednat. 

Mája, fashion redaktorka

Já si nedokážu představit pohodové letní večery bez luceren. Ať už skleněné, kovové, proutěné nebo i kameninové - miluju je všechny. Možná v tom hraje roli i to, že mám slabost pro svíčky ve všech jejich podobách. Ty vonné jsou ideální pro zkrášlení zimy, ale na léto můžou být dost těžké, takže teď bohatě postačí i čajové, ale určitě musí být v hezké lucerničce!  V tuto chvíli si dělám zálusk na pár kousků z www.bellarose.cz.

 

Klára, foto editorka

Praha je momentálně zaplavena neuvěřitelně stylovými kavárnami, které se nesou v industriálním duchu. A já jsem se do nich tak zamilovala, že jsem se rozhodla i svůj interiér doma udělat trochu surovější. Jestli mě něco naprosto nadchlo, tak to jsou lampy z internetového obchodu Cellbes. Například tuto "žárovku" s mramorovými detaily prostě musím mít! A to není zdaleka jediným must-have kouskem, z tohoto obchůdku s trendy bytovými doplňky, no posuďte sami. 

Bára, beauty redaktorka

Miluju interiérové vůně. Považuji je za jednu z nejlepších investic, které můžu pro svůj domov udělat. Vůně mi totiž dokáže jako mávnutím kouzelného proutku zlepšit náladu nebo odbourat stres po náročném dni. Takže když se k nám do redakce donesla novinka, že v Čechách bude konečně k dostání i značka Jo Malone, známá pro své unikátní parfémy, které proměnuje také ve vonné svíčky a difusery, byla jsem nadšená. S Valentinou jsme vyrazily do parfumerie Douglas, abychom se se značkou lépe seznámily, a na první přivonění jsme se okamžitě zamilovaly. Našly jsme si hned několik favoritů, ale mezi naše největší se jednoznačně zařadily vůně: Wood Sage & Sea Salt, Mimosa & Cardamon nebo Earl Gray & Cucumber. Takže, pokud budete mít cestu kolem Douglasu v Palladiu, určitě se tu zastavte!

 

Karolína, on-line redaktorka

Poslední dobou náš byt vypadá spíše jako dětská herna. Všude hračky, kostky, popelářská auta, uff... Ale protože vím, že bude hůř, tak si moc nestěžuju. Brzy přijdou odstrkovadla a kola a to bude terrve fičák. I když jak se to vezme! I hračky pro děti mohou mít styl. Například tohle odstrkovadlo od Goki může zdobit váš byt klidně i dlouho před tím, než se rozhodnete založit rodinu. Koupíte ho třeba na babyliving.cz za 3070 Kč.