Reklama

JOY TIPS: Jak na dokonalého Silvestra?

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9705

Valentina, šéfredaktorka

Plánujete letošní silvestrovskou oslavu doma nebo na chalupě? Připravte si originální drink! Za sebe doporučuji zimní verzi mého oblíbeného Cointreau Fizz. Budete ho mít hotový raz dva a zaručeně s ním sklidíte úspěch. Díky jemným tónům jablka a skořice si navíc ještě prodloužíte vánoční pohodovou atmosféru. 

Cointreau Apple Cinamon Fizz

5 cl Cointreau

2cl limetová štáva

2cl jablečný mošt

1,5 cl skořicový sirup

Zdobení: jablko, skořice

Týnka, fitness redaktorka

Jako food redaktorka vám určitě musím doporučit super party recept. Nejde o nic zdravého ani dietního, ale chutnat bude skvěle. Jestli milujete bazalkové pesto, jako já, zkuste tohle. Na kupované listové těsto natřete bazalkové pesto (nejlepší je samozřejmě domácí), posypte mozzarellou, přiklopte dalším plátem listového těsta a nakrájejte na proužky. Každý jednotlivý proužek pak zatočte a vyskládejte na plech. Pečte asi 15 minut. Budete za hvězdu! 

Verča, beauty redaktorka

Nejkrásnější Silvestry jsem vždycky zažila na horách. Na rozdíl od města se tu nemusím panicky bát, že mě střelí nebo spálí petarda nebo trefí střep a litovat labutí a dalších městských zvířat, které našimi oslavami trpí. Navíc mi připadá, že je atmosféra na horách nějak hřejivější a lidé k sobě mají, ať už díky svařáku nebo sektu, tak nějak srdečněji blíž. Takže i letos, pokud budu moct, vyrazím někam na sněhem zasypané hory, nakoupím obří outdoorové prskavky, které o půlnoci zapálíme venku, kde si také připijeme a pak budeme sjíždět kopec na všem, co bude v chatě po ruce. Mimochodem, ty prskavky jsou vážně kouzelné! Pořiďte si je taky a nebudete litovat, protože dodají slavnostnímu okamžiku úplně jiný náboj. Koupíte je třeba na www.colosus.cz za 36 Kč. 

Tereza, on-line editor

Oslava Silvestra je za rohem a právě okolo oslav Nového roku by se měly točit i naše redakční tipy. Možná bych vám tady měla říkat, že alkohol se má prokládat vodou a jídlem, že existují méně a více kalorické drinky a že s trochou pevné vůle se 1. ledna můžete probrat fresh a bez kocoviny. Tak já vám poradím jedno - vezměte všechny své kamarády, vyrazte někam do přírody na chatu a tam si to pořádně užijte! Vypněte si hlavu a až se první lednové ráno probudíte s kocovinou, užívejte si to a berte to jako symbol restartu. Až budete v tomhle restartu vylézat z postele - vykročte pravou! Možná je to bezcenná rada, ale u nás v rodině se traduje už léta! Vykročit pravou totiž znamená (i pro leváky) vykročit správným směrem. Tak hodně štěstí ať se vám to povede! 

Klára, on-line redaktorka

Pokud máte doma mazlíčky, kteří vždy na Silvestra trpí, mám pro vás ideální tip. Jedná se o tichou variantu ohňostroje, která potěší každého, je přímo stvořena pro dětské oslavy, oslavy v místech kde by jinak nebylo možné ohňostroj realizovat a to z důvodu vysoké hladiny zvuku. U tohoto typu ohňostroje je pouze slyšet vystřelení efektu z kompaktu, na obloze již takřka žádné zvukové efekty nevznikají, jedná se spíše o světelnou podívanou, bez extrémních ran. Takže potěší jak nás, tak naše pejsky. Koupíte ho například zde. 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama