Reklama

JOY TIPS | Jak oslavit Halloween podle naší redakce

Inspirace na nejen dýňové dobroty, strašidelné čtení, pravou halloweenskou bublinkovou koupel i mnoho dalšího!
Reklama
10845

Valentina, šéfredaktorka

Možná vám nepřijde, že Halloween patří mezi svátky, který by se u nás měl nějak moc řešit, ale mě nějaké jeho aspekty prostě baví. Například vyřezávání dýně! Je to maličkost, ale každý rok se na to těším jako malé dítě. Takže drink, který vypadá jako by se na něm vyřádil krvelačný upír, je přesně to, co mě v tomhle období baví. A právě Starbucks má ve své nabídce do 31. října nápoj (možná spíš dezert) s nejlepším názvem – Frapula Frappuccino. Kombinace krvavých jahod, mocha sirupu, mléka, ledu, šlehačky a javorového sirupu je prostě k zakousnutí! A mimochodem - taky velmi fotogenická. To bude lajků a srdíček. 

Klárka, foto editorka

Nejkouzelnější večer roku se blíží a já se na něj připravuji na všech frontách. Díky Lush mám tu správnou halloweenskou atmošku i v koupelně! Najdete tam totiž spoustu tématických produktů. Nejvíc cool mi přijde pěna Sparkly Pumpkin, která vám vykouzlí kořeněnou bublinkovou koupel s vůní plodů jalovice a limetky. Pozadu nezůstává ani koupelová bomba Monster ball se skvělou kombinací silice a neroli díky které se ve vaně budete cítit straš(idel)ně krásně. 

Týna, beauty redaktorka

Svátek Halloween jsem nikdy nijak zvlášť neslavila ani neprožívala. Dýni jsem nikdy nedlabala a svíčky si zapaluji celý podzim a zimu téměř denně. Tento rok ale nějakou tu dekoraci z dýně vyrobím a zajdu na hřbitov, protože mám už bohužel za kým na tohle místo zajít. Určitě je fajn si (nejen) v tento den vzpomenout na naše blízké, kteří s námi už fyzicky nemohou být, zapálit svíčku a třeba se i začíst do nějaké napínavé knížky. Mě za poslední dobu moc bavila "Za zavřenými dveřmi" od B. A. Paris, která moje nervy držela napjaté skoro celou dobu čtení. Je o dvou manželech, kteří jsou na první pohled dokonalí, ale ukrývají tajemství, které je děsivé a zároveň se zdá, že z něj nevede cesta ven.  

Lucka, fitness redaktorka

Poslední říjnový den bude patřit stejně jako každý rok vyřezávaným dýním a strašidelným kostýmům. Slavit se totiž bude Halloween. Asi pochopíte, že už nemám úplně potřebu se převlékat do kostýmu, ale strašidelnou dýni na okno vydlabu. A aby toho nebylo málo, nakoupím si v Marks & Spencer pár halloweenských dobrot - čokoládové bonbony jako oči, želé pavouky nebo podivné žáby (samozřejmě taky jedlé) a všechno si to domu odnesu ve strašidelné plstěné tašce. No a v rámci diety to pěkně zbouchám večer u telky... 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Haalloween jsem doposud neslavila, ale s příchodem dětí se mění spousta věcí. Letos to ještě není aktuální, ale za rok se synem určitě nevynechám nějaký ten strašidelný průvod a vyřezávání dýní. Abych však nebyla úplně mimo, uvařím si v úterý alespoň poctivou dýňovou polévku s kari! Orestovaná dýně s cibulí a mrkví se zapráší kari, zaleje zeleninovým vývarem, nechá uvařit do měkka a nakonec se dochutí solí, pepřem a zjemní smetanou. EASY!

Mariya, fashion redaktorka

Miluju Halloween za to, že všem dává možnost pořádně se vyblbnout. Vrátit se zpět v čase a zavzpomínat na časy, kdy jsme chodily na karnevaly v těch nejbláznivějších kostýmech. Je to jediný den v roce, kdy na vás nebudou všichni divně koukat, když na party vyrazíte v převleku sexy čarodějnice nebo párku v rohlíku. Proto si nenechte tuhle příležitost ujít a na Halloween vyrazte do ulic alespoň s nějakým vtipným doplňkem. Spoustu vtipných čepic, čelenek i náušnic najdete v Claire´s.

 

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Čas kolem Halloweenu je pro mě vždy ve znamení několika věcí – svíček, ochucených káv, kosmetiky vonící po skořici a čokoládě a teplých huňatých svetru. Svíčky mixuju a kupuju v Rituals nebo Yankee Candle – mimochodem jejich zimní edice je vždy plná vůně skořice a cukroví – a dopřávám si díky nim každý večer dokonalou hygge pohodu. Na kávu chodím většinou do Starbucksu nebo Costa Coffee na jejich podzimo-halloweenské novinky. A čokoládu? Tak tu ráda ochutnám kdekoliv. Zatím ale vede horká Lindt s pomerančem nebo kokosové Lindt kuličky. Pro mě je tedy Halloween ve znamení mlsaní, vůně skořice a plápolajících svíček.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama