Reklama

JOY TIPS: Jak vyhrát trendy look od značky Lee na Instagramu?

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9186

Valentina, šéfredaktorka

Dnes bych se s vámi ráda podělila o super akci na Instagramu, díky které můžete vyhrát úplně nový trendy look na novou sezonu! Značka LEE vyhlašuje v období 19.9.– 23.10.2016 velkou soutěž pro milovníky denimu v pohybu! A měli byste se do ní zapojit, protože pravidla jsou vážně jednoduchá a výhra je víc než lákavá.

1. Postněte své foto/video/boomerang video, na kterém jsi v pohybu, na Instagram.

2. Použijte #hashtag #moveyourlee a přidej @leejeans_cz. 

 Každý týden pak budou vybrány nejlepší posty, které získají celý podzimní ouftit od značky Lee. Držím palce!

Mája, fashion redaktorka 

Nedokážete bez zeleniny vydržet  ani jeden den? Tak ji přidejte i do svých  beauty rituálů! Nová kolekce mýdel Gardener od Crabtree and Evelyn je inspirována svěžím vzduchem, hřejivými paprsky slunce a radostí ze zahradničení. Mýdla totiž  svou vůní připomínají čerstvě sklizenou zeleninu – hlávkový salát, okurku, mrkev a rajče. Samé dobroty, tak přeju dobrou chuť!

Verča, beauty redaktorka

Kdo letos nemá bombera, jako by nebyl. A tak i když už mám v šatníku dva, říkám si, že další kousek na vystřídání přece vůbec nemůže škodit! Přiznám se, že tento pocit ještě zesílil, když jsem na stránkách mého oblíbeného e-shopu Starmy.cz uviděla nabídku bomberů. Mám slabost pro maskáčové vzory a pro khaki barvu, takže jejich nabídka je pro mě a mou peněženku až nebezpečně lákavá. Ale co! Móda je od toho, aby se kupovala a nosila, no ne?! Takže teď už jen vyřešit dilema, který bomber nakonec vložím do nákupního košíku.

Klára, on-line redaktorka

Mojí nejoblíbenější fashion inspirací je momentálně Kendall Jenner. Všechny její outfity naprosto žeru a přesně proto jsem si oblíbila westernový pásek se dvěma přezkami, který nedá z ruky. Sehnat přesně ty stejné kousky, které hvězdy nosí, je často obtížné. Naštěstí je tu ale Topshop, který nám k tomu často dopomáhá. Jinak tomu není ani s tímto cool páskem, který tam seženete na chlup stejný jako má Kendall.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama