Reklama

JOY TIPS: Jak vyhrát tričko Hard Rock Cafe by Pixie Lott?

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9081

Valentina, šéfredaktorka

Najde se spoustu nadšenců, kteří při cestování do světových metropolí vždy navštíví místní Hard Rock Cafe a neodejdou bez již ikonického trička s názvem města, ve kterém se zrovna nachází. A protože je tento americký řetězec známý zejména svým hudebním nadšením, tak svým fanouškům nabízí možnost do své "tričkové" sbírky přidat i kousek z limitované edice od britské popové hvězdy Pixie Lott, která pro něj navrhla klasické tričko i tílko s hlubokými průstřihy. Oba modely zdobí zlatá barva a třpytivé kamínky - ideální do posledních letošních letních paprsků! A pořídit si ho můžete i v pražské pobočce Hard Rock Cafe Prague. Ale rychle, než se vyprodají! Nebo sledujte FB profil JOY, kde o tři tyto super kousky vyhlásíme soutěž. Držím palce!

Mája, fashion redaktorka 

Máte pocit, že to s vašimi vlasy poslední dobou nevypadá moc dobře? Může na to mít vliv spousta faktorů, například stres v práci nebo škole, hormonální výkyvy, nedostatečná výživa nebo i časté žehlení a natáčení. Zkuste o ně trochu víc pečovat! 100% BIO vlasový elixír s kopřivou a lopuchem od Inlight může být trefou do černého. Má obnovit růst a zregenerovat vlasové vlákno - přání každé z nás!

Verča, beauty redaktorka

Sice nejsem žádná zarytá bio, raw a eko žena, ale když mi přišel do redakce 100% raw kokosový olej od Purity Vision, měla jsem z něj velkou radost. Tenhle raw kokosák je totiž ten nejčistší kokosový olej, co může být. Je zpracovaný do 90 minut po otevření kokosového ořechu. Proto jako čerstvě otevřený kokos také voní. Má naprosto čistou konzistenci a jemnou máslovou chuť. Údajně je také více koncentrovaný a má tudíž větší účinnost. Už si plánuju, co s ním všechno doma udělám - žebříčku plánů vévodí čokoládový raw dort, kokosové smoothie a vlasová maska. Přesně v tomto pořadí. Pokud jste se také navnadili, tak vězte, že ho koupíte na www.purityvision.cz od 125 Kč. 

Kristýna, fitness redaktorka

Pro to, abyste si dali pořádně do těla, nemusíte do fitka. Reebok připravila  v Praze unikátní projekt The Gym Is Everywhere. U obchodního centra Arkády Pankrác vyroste outdoorvá posilovna, která bude otevřená od 11. září. Budete si tady moct zadarmo zatrénovat s profesionálním dohledem a ještě zasoutěžit o super ceny. Tým Reeboku zároveň vytvořil několik tréninkových spotů, které poznáte podle hashtagu #GymIsEverywhere na chodnících a dalších místech. Na těchto pointech je vždy popsané, co za cvik musíte odcvičit. Zkuste si třeba dát Rieger Challenge park trénink, který kombinuje běh s různými cviky. Více info najdete na www.bemorehuman.cz/gymiseverywhere. 

 

Tereza, on-line editor

KENZO World! Jo, jo, jo... Baví mě nový spot na novou vůni, který boří mýtus o tom, že reklama na parfémy musí být jen odrazem dokonalé ženy, která nemá chybu. Baví mě, jak je tady #kenzogirl hravá a trhlá a jak mě, i když na ní koukám už po sto padesáté, pokaždé dokáže pobavit a naboosterovat energií. Upřímně? Nevím, jak parfém voní, ale vím, že ho nutně potřebuju mít, protože jestli své majitelce dodá jenom procento takové odvahy a nespoutanosti, je to to, co chci!

KENZO World - The new fragrance

Klára, on-line redaktorka

Můj dnešní tip je směřován na všechny jablíčkáře. Pokud stejně jako já patříte k lidem, kterým furt všechno včetně vašeho smartphonu padá z ruky, mám pro vás skvělou vychytávku! Tou je skleněná folie od Applu, na kterou dostanete doživotní záruku. Můžete jí koupit v každém iStylu, kde vám dokonce názorně ukáží, že i když do ní vší silou bušíte šroubovákem, nic se jí nestane. A kdyby náhodou jo, tak vám ji vždycky vymění. Za mě rozhodně investice, která se vyplatí. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama