Reklama

JOY TIPS: Jaká trička by neměla chybět v šatníku žádného knihomola?

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9593

Valentina, šéfredaktorka

Miluju knížky, odjakživa. Příběhy, obrázky, fotky, komiksy... To všechno mě inspiruje. Nevěřím tomu, že tištěná média jsou mrtvá. Nejsou. Online je samozřejmě fajn, vždycky po ruce. Ale knížka má svoji specifickou vůni, tvar, obal. U některých příběhů si dokonce vzpomínám, jakým fontem byly napsané. Proto mě hodně baví i speciální kolekce triček od Martinus.cz. Jsou to kousky, které by neměly chybět ve skříni žádného pořádného knihomola. Mohly by se vlastně stát takovým naším poznávacím znamením! Přejte si tričko pod stromeček buď vy nebo ho nějakému zarputilému milovníkovi knih pořiďte. Úspěch zaručen! Koupíte zde od 379 Kč v dámském i pánském provedení.

 

Mariya, fashion redaktorka 

Pro mě je tento měsíc speciální. Nejen, že mám narozeniny, ale jsou tu Vánoce i Nový rok. Tyto okamžiky chci strávit s těmi nejbližšími a připíjet si tím nejlepším! Letos to bude jiskřivé šapmaňské Moët & Chandon Impérial Brut ze speciální limitované edice. Kromě jeho perfektních vlastností má i kouzelné balení se zlatým ohňostrojem, které bude mimochodem i dokonalým dárkem. Seženete ho za 1400 Kč. 

 

Verča, beauty redaktorka

Naše báječná fitness trenérka a zároveň Nike Master Trainer Radka Vandasová nafotila se skupinkou svých nejbližších a nejvytrvalejších svěřenkyň krásný kalendář na rok 2017. Holky, které si říkají Amazonky, chtějí prodejem tohoto kalendáře pomoct malému Ondrovi, který jako miminko onemocněl zánětem mozku a s nepříjemnými následky a nákladnou léčbou se on i jeho rodina potýká dodnes. Trenérka Amazonek Radka říká: „Stejně jako loni jsme se i tento rok rozhodly nafotit charitativní kalendář Amazons Gym 2017 s cílem podpořit někoho, kdo nemá v životě možnost se hýbat tak jako my. Výtěžek věnujeme Ondrovi, kterému tak chceme pomoci k lepšímu životu.“ Takže jestli chcete i vy pomoct na dobrou věc a ještě se nechat motivovat k lepším sportovním výkonům, popř. (pánové) se kochat krásně vypracovanými ženskými těly, kalendář Amazons GYM 2017 si určitě kupte! Objednat si ho můžete prostřednictvím facebookového profilu Amazons Gym. Minimální cena kalendáře je 450 korun.  JOY i Amazonky vám předem moc děkují! :) 

 

Tereza, on-line editor

Každý rok pro mě Vánoce začínají až po tom, co si sednu na celé odpoledne s horkou čokoládou k televizi, obložím se polštáři, zakryji dekou a pustím slavnostně film Láska nebeská. Žádný film ve mně nikdy nevyvolával větší porci té správné atmosféry. Až do nedávna. Od Rudolfa Havlíka a jeho druhého filmu Pohádky pro Emu jsem nečekala moc. Výsledek? Nejkrásnější film, který se do kin za dlouhou dobu dostal. Láska nebeská se po zhlédnutí vánočních pohádek otřásla v základech, a i když pro mě bude vždycky znamenat Vánoce, Pohádky pro Emu už navěky stejně tak. A málem bych zapomněla na Anděla Páně. A letos i na Anděla Páně 2. Takže víte co dělat o víkendu. Zalezte si do dek a polštářů, pusťte si starší kusy, které vás zahřejí a pak vyrazte do kina na vánoční dvojboj. Pohádky pro Emu a Anděl Páně 2 čekají jen na vaši návštěvu.

 

Pohádky pro Emu - trailer k filmu

Klára, on-line redaktorka

Existuje něco lepšího, než když přijdete v zimě zmrzlá domů a dáte si lahodný teplý čaj? Pokud se chcete zahřát, posílit imunitu, dopřát si bylinnou očistu nebo navodit vnitřní klid, tak neváhejte okusit novinku od Biorganica. Prémiové 100% bio čajové směsi představující unikátní kombinace zeleného, černého, bílého nebo rooibos čaje, blahodárných bylin a netradičních ingrediencí jako je guarana, kayenský pepř, ženšen či gingo biloba. 

 

Týna, Fitness redaktorka

Nemáte dárek pro svého partnera? A má rád sneakers boty? Mám pro vás malý tip – možná by se mu mohl líbit model Classic Letaher Lux od Reeboku. Navrhl je slavný americký rapper Kendrick Lamar, který jimi chtěl upozornit na válku gangů v Kalifornii, odkud pochází. Boty tak přináší světu zprávu o spojenectví a růstu. Designově jsou jednoduché a autentické, takže jestli má vaše druhá polovička slabost pro klasiku a módu, mohly by se mu tyhle sneakers líbit. Ofifiálně budou představeny v prodejně Footshop, kde proběhne 8.12. jejich slavnostní představení. Stát budou 4090 Kč. 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama