Reklama

JOY TIPS: Jaké kosmetické vychytávky vám v zimě nesmí chybět?

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9771

Valentina, šéfredaktorka

Pokud bych si měla vybrat jeden jediný produkt, který budu v zimě používat, tak by to jednoznačně byl 8 Hour Cream od Elizabeth Arden. Je to takový malý zázrak, který si poradí se vším, s čím se pokožka snaží v drsných zimních měsících vypořádat. A že toho zrovna v těchto dnech není úplně málo, teploty nám rapidně klesly, a já mám osobně problém to zvládnout fyzicky i psychicky. Ale legendární produkt americké značky mi aspoň pomáhá s tím, aby ta psychická újma nebyla tolik vidět na mém vzhledu. Nebo aspoň ne moc. 8 Hour Cream vyhovuje všem typům pleti a chrání, obnovuje i zklidňuje. Díky němu se bleskově zbavíte popraskaných rtů, popálenin od nemilostného horského sluníčka, ale i suchých kůžiček okolo nehtů. Stejně tak vám ale i rozjasní pleť nebo zjemní tvrdší kůži kdekoli a těle. Navíc je ho potřeba opravdu málo, takže vám 50 ml balení vydrží klidně tři roky. Za tento produkt bych jednoduše dala ruku do ohně. Stojí 920 Kč. 

Mája, fashion redaktorka 

Když je venku mráz, jediné, co mi pomáhá zachránit suché ruce je 100 % bambucké máslo. Není nic lepšího, než si nanést pořádnou vrstvu produktu a strčit si ruce do speciálních rukavic na spaní. Ráno je kůže neuvěřitelně hebká. Vyzkoušejte a nebudete litovat! Bambucké máslo Saloos, 99 Kč.

 

Verča, beauty redaktorka

Stará, dobrá, osvědčená! Indulona :) V zimě, kdy mi pokožka na těle kvůli chladu šustí jak pergamen, praskají mi ruce a mám suché lokty, mě nenapadá nic lepšího, po čem bych mohla sáhnout  než po kelímku s Indulonou. Vybrala jsem si tu olivovou, protože příjemně voní a silně hydratuje a natírám se s ní hned po koupeli i kdykoli během dne, během sledování filmu nebo před spaním. (Nejen) na zimu je ideální! Koupíte v drogeriích a lékánách za cca 119 Kč. 

 

Tereza, on-line editor

Už roky si stojím za tím, že zima patří jen na hory. Jakmile v centru města napadne sníh, stejně se do 5 minut promění v dokonale bahnivou hmotu, která se s láskou nalepí na boty, ohodí kabát a ze všech městsky neutrálních výrazů lidí udělá nepříjemný úšklebek. I přes moje přesvědčení to zima evidentně nepochopila a rozhodla se, že mi ukáže, že minusové teploty umí vykouzlit všude. Tak teda díky. Letos mám ale v rukávu dokonalou zbraň. Žádné omrzliny, vysušené rty a krémy, které mi na obličeji vytvoří dokonale mastnou vrstvu. Mám kamaráda do deště (i do mrazu) – krém na obličej, balzám na rty, nebo rovnou 2v1 od Piz Buin z Mountain řady. Všechny produkty obsahují bambucké máslo a ochranný faktor 50+. A ano, zatímco já se zimou budu bojovat ve městě, na horách vás rozhodně ani jeden z produktů také nezklame.

 

Klára, on-line redaktorka

Čím si chránit pokožku a rty před chladem už víte, a tak mám pro vás vychytávku z trošku jiného odvětví, na kterou nedám dopustit. A to jak v zimě na horách, tak v létě u moře. Je jí sérum na řasy Hairplus. To obsahuje komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit tak, že vypadají jako umělé a také vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů, které zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. Sérum vám prodlouží řasy tak, že nebude muset používat řasenku. Takže sbohem rozmazaná řasenko na sjezdovce, nás už žádná chumelenice nerozhází! Stejně tak se s klidem můžete koupat v moři bez řasenky či umělých řas, aniž by vaše oči vypadaly nevýrazně. Díky séru Hairplus budou totiž vypadat jako po použití té nejlepší řasenky, která se ovšem nikdy nerozmaže! Sérum koupíte zde za 2280 kč, ovšem nanáší se jen velmi malá vrstva takže vám tento neocenitelný pomocník vydrží i tři čtvtě roku. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama