JOY TIPS: Jaké nákupy plánujeme v rámci Dnů Marianne?

Ať už v obchodech nebo on-line, žádná z nás si nákupy s luxusními slevami nenechá ujít!
11731

Valentina, šéfredaktorka

Ze své pozice vám snad nemůžu doporučit k zakoupení v rámci Dnů Marianne nic jiného... Být vámi, tak bych si určitě předplatila JOY se slevou 40%! Za 288 Kč vám bude chodit každý měsíc číslo do schránky po celý rok. Na predplatsi.cz stačí zadat do neděle 18. září kód JOY18DM. 

Týna, beauty redaktorka

Procházím konečně, ve svých skoro třiceti letech, nákupní proměnou. V tom smyslu, že jsem si řekla, že už nebudu utrácet za spoustu nekvalitních věcí, ale raději budu investovat do těch nadčasových, dražších a kvalitně zpracovaných. Momentálně koukám po kožené kabelce, takže Dny Marianne přišly jako na zavolanou. Pravděpodobně sáhnu po nějaké z Answear.cz. Líbí se mi tahle. Na tu se sice nejspíš slevy už vztahovat nebudou, ale to nevadí. Z Answear.cz si vyberu vždycky. A vy určitě také – nabízí tady spoustu oblečení i doplňků pro každého s různými finančními možnostmi. A tak doporučuji tenhle e-shop ve svých nákupních záchvatech nevynechávat. Ve Dnech Marianne můžete uplatnit 25% slevu.

Mariya, fashion redaktorka

Když sháním zajímavé a cool boty nebo doplňky, jak na focení, tak i pro sebe, tak nikdy nevynechám Aldo. A taky většinou neodcházím s prázdnou. O to větší radost mi udělala sleva 25% na veškerý nezlevněný sortiment, kterou si můžete užít v rámci Dnů Marianne. Tak se tam nezapomeňte taky zastavit, protože bot a kabelek není přece nikdy dost!

Týna, fotoeditor

Podzim se u mě každoročně nese v duchu divadla. Sleva na představení do divadla Studio DVA je tedy jasná volba. Jejich podzimní program vypadá velice slibně, takže rozhodně na nějaké představení do konce října zajdu. A co na tomhle divadle ještě navíc miluju? No samozřejmě jejich kavárnu! Lepší místo na posezení u vína před představením prostě nenajdete!

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Po každém létě mám chuť malinko měnit nebo alespoň nepatrně obměňovat interiér. Vždy je to stejné. Mám pocit, že můj byt potřebuje nějaký stylový doplněk, cool deku, do které se budu balit při dlouhých zimních večerech, svícen, svíčku, designovou vázu nebo třeba nové doplňky do koupelny. A kde tyhle věci lovím nejraději? V Butlers! Perfektní a originální kousky, které vás nadchnou, pobaví, a hlavně na ně tento víkend můžete uplatit slevu ve Dnech Marianne! S kým se v Butlers uvidím?

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Na Dnech Marianne je skvělé, že si je můžeme užít, aniž bychom vytáhli paty z domu. Stačí si na webu nebo v aplikaci prohlédnout seznam e-shopů, kde můžete slevy uplatnit stejně jako v obchodě. Já rozhodně neodolám nákupům podzimních bot (nebo zase klasicky tenisek) na eobuv.cz, e-knih na grada.cz a dost možná zavítám i na weby Lindexu, Reservedu a ZOOTu!