Reklama

JOY TIPS: Kde bude nakupovat vánoční dárky fashion guru Mája?

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9495

Valentina, šéfredaktorka

Když jsem se dnes ráno probudila a za oknem spatřila první sníh, tak jsem si hned představovala, jak budu zase brzy nemocná, protože můj imunitní systém nepatří k těm nejodolnějším. Abych tomu ale předešla, jak nejlépe můžu, aniž bych se ládovala prášky, tak si poctivě celý podzim dopřávám různá smoothie plné vitaminů. A tady je jeden z mých oblíbených receptů. Třeba se díky němu nesložíte hned s prvním mrazíkem. 

Zelené lahodné smoothie

200 ml bílé sójové alternativy jogurtu Alpro

1 kiwi

40 g špenátu

55 g okurky

několik lístků bazalky

Všechny ingredience vložte do mixéru a dohladka rozmixujte.

Na zdraví! Doslova. 

Mája, fashion redaktorka

Stres z vymýšlení a hledání dárků u mě už narůstá bleskovou rychlostí. Já osobně ráda dávám, a i dostávám, praktické kousky, které budou přinášet radost delší dobu. Právě k takovým patří funkční a při tom stylové doplňky z dílny společnosti Fjällräven. Jejich chlupatá beranice nebo černý batoh vykouzlí úsměv na rtech i těch největších odpůrců podobných darů.

Verča, beauty redaktorka

Pokud jste si pořídili novou prosincovou JOY, tak už si možná napouštíte vanu plnou voňavé pěny. Několik stránek je tam totiž věnovaných naší oblíbené podzimní činnosti - ráchání se ve vaně. Kromě užitečných tipů, jak se správně koupat (no ano, koupat se totiž není jen tak!) tam najdete i tipy na různé koupelové přísady a další must-haves do koupelny. Pro ty z vás, kteří se nekoupete úplně často a nestojíte o to, aby vám v rohu vany stála dva roky načatá lahvička s koupelovou solí, jsou tu k vyzkoušení nové jednorázové pytlíčky T by Tetesept. Kromě toho, že jsou praktické, mají i kouzelné názvy: třeba porce lásky nebo porce štěstí. Obsahují liposomy, které pečují o pokožku a krásně voní. Koupíte je například v DM drogeriích za 55 Kč. Dopřejete si večer porci lásky, nebo porci štěstí? :) 

Kristýna, fitness redaktorka

Máte slabost pro diáře, které jsou přehledné, máte na vše dostatek místa, hezky vypadají a vydrží dlouho? Doporučuji vám novou kolekci diářů Filofax. Seženete ji třeba v papírnictví www.penshop.cz. A pokud máte ráda nejen hezký zevnějšek, ale i pestrý vnitřek, můžete se spolehnout na washi pásky, lepítka, které koupíte v dobrých papírnictvích a také na ilustrované filofax náplně. Příští rok jen vyměníte nebo doplníte vnitřek, takže ušetříte. Geniální, ne?

Klára, online redaktorka

Pokud milujete Benedicta Cumberbatche a fantasy filmy, nový trhák Doktor Strange vám jednoduše nesmí uniknout. Benedict tam hraje svou klasickou roli super inteligentního autisty, kterou jak už víme z Sherlocka umí prostě na jedničku. No a jeho břitký britský humor ve spojení s Marvelem? To snad ani nemohlo dopadnout špatně. Takže pokud jste film o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi ještě neviděli a váháte, tak za mě směle do toho!

Doctor Strange - Trailer World Premiere

Tereza, on-line editor

Jakmile udeří podzim, ze všech přátelských sedánků v parcích je jedno divadlo a kino za druhým. Chci do tepla a chci dohnat všechny kulturní resty. Takže si svoje zážitky z letošního konce roku budu teď pár měsíců odkládat sem, abych se začátkem jara mohla podívat, jak super kulturní člověk jsem. První kolo kulturních tipů pro vás i pro moje sklerotické já? Pýcha a předsudek aneb Láska voní po hnijícím mase v podání divadelního souboru 11.55.

11:55 / Pýcha a předsudek aneb Láska voní po hnijícím mase / Trailer

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama