Reklama

JOY TIPS: On-line redaktorka Karolína objevila kufry, které zvládnou naprosto všechno

Inspirace, novinky a drby přímo z redakce...
Reklama
8764

Valentina, šéfredaktorka

Tak to vypadá, že nám začalo opravdové léto! Nejsem úplně milovník pařáků a opalování, ale zase je to skvělý a zcela pádný důvod, proč si pořídit další sluneční brýle. Někdo má úchylku na boty, já zase na sluneční brýle. Letošní sezonu to u mě na plné čáře vyhrály hravé Komono modely. Jsou stylové, ale zároveň finančně naprosto dostupné, takže neváhejte a vyberte si taky ty svoje! 

Verča, beauty redaktorka

Verča pro vás tento týden tip nemá, protože právě teď v Londýně objevuje novinky od Rimmel London. Více najdete na na Instagramu JOY_czechrepublic.

 

 

Tereza, on-line editor 

Vyrazte na výlet. Sbalte si jen to nejnutnější, zavolejte kamarádům, které jste dlouho neviděli a odjeďte od všeho na chvíli někam pryč. Nechci vám radit utéct od problémů, od těch se utéct jen tak prostě nedá (a vlastně je jen odsunete na místo, ze kterého na vás dřív nebo později stejně vybafnou), chci vám jen doporučit vypnout na chvíli mozek a neřešit telefon, Instagram, Facebook, všechny notifikace a upozornění, všechny otázky, které vás provází na každém kroku ve škole, v práci, v životě. Je jedno jestli koupíte letenky a procestujete skrz na skrz Afriku, nebo zůstanete ve stanu 30 minut za městem, ve kterém bydlíte. Prostě jen stravte čas mimo vlastní realitu a zkuste se bez výčitek jen tak zhluboka nadechnout

Týna, fitness redaktorka

Verča je v Londýně, Týnka někde na moři, na jachtě :-) O to lepší tip pro vás však obě budou mít příští týden!

 

 

Mája, fashion redaktorka

Nesnáším tropické teploty a přesně to nás v nejbližších dnech bohužel čeká Jediným východiskem je zahalit se do prodyšných přírodních látek, jako jsou bavlna a hedvábí. Doporučuje projet letní kolekci COS, kde o tyto kousky není nouze!

Karolína, on-line redaktorka

Raději než do výbavy na cesty investuji peníze do jídla, pití a zážitků :-) Proto jsem moc ráda, že jsem konečně objevila cestovní zavazadla značky American Tourister, která jsou kvalitní, spolehlivá a lehká, ale nestojí víc než samotná dovolená. Pořídíte je totiž v Samsonite Original Store už od 2 699 Kč.

A to není všechno. Hlavní plus (alespoň pro mě) vězí v tom, že jsou to krásně barevné kufry! Věřím, že kufr v lososové barvě nebude mít na letišti nikdo kromě mě a já se tak ušetřím hned několika infarktových stavů při vyzvedávání zavazadel :-)

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama