JOY TIPS: Motivace ke cvičení 7x jinak

Každá z nás na to jde jinak. Někdo přes oblečení, další ráda okukuje snowboarďáky,...
10045

Valentina, šéfredaktorka

Musíte se do cvičení trochu nutit? Tak tyhle zábavné funkční kousky vás určitě nakopnou k nevídaným výkonům. Litimovaná kolekce spodního prádla, sprotovních modelů i pohodlného oblečení na doma, která vznikla ve spolupráci značek Tezenis a Chupa Chups, je totiž energická, hravá a už jen pohled na ni vám zvedne náladu. Rychle se pro ni vydejte do obchodů, je v prodeji už jen do této neděle! 

Týna, fitness redaktorka

Jestli se rádi koukáte na pěkné snowboarďáky, baví vás lifestyle, který k tomuto sportu patří, stejně jako adrenalin a zábava a potřebujete se rozloučit se zimou, zajeďte si právě teď na výlet do Špindlu. Od úterý do neděle se tady koná tolik oblíbený AUDI Snowjam – snowboardový a hudební festival, který letos navíc slaví 10. výročí, takže party jsou určitě legendární. Více info najdete tady: http://snowjam.cz/ 

Karolína, on-line redaktorka

Táta mi vždycky říkal, že neexistuje špatné počasí, ale jen blbě oblečení sportovci. Proto se snažím nehledat výmluvy, proč si nejít protáhnout kosti, ale způsoby, jak to udělat, abych mohla vyrazit ven kdykoliv, třeba i v pochmurném počasí jako je dneska, a nepřinesla si s sebou domů rýmu nebo kašel. A jsem ráda, že jsem na to kápla. Značka SKINS dokáže pomocí vychytaného oblečení nejen vyhecovat vaše tělo ke skvělým výkonům, ale umí se postarat i o to, aby vám nebylo ani vedro, ani zima. A protože to vypadá, že jaro a léto letos jen tak nepřijdou, sáhla jsem po jejich novince, dámské běžecké bundě pro chladné počasí s předním panelem chránícím proti větru. A je to pecka! Nejen, že je příjemná na těle a udrží mě v teple, ale ještě ke všemu skvěle vypadá! 

Tereza, on-line editor

Já tomu sportu prostě moc nedám! Já si radši kecnu s kamarády do parku, nebo vyrazím na nějaký pochod do hor, ale představa hodinového drilu v posilovně?! Ne, ne, ne! Pro mě to všechno musí být hlavně zábava a taky hodně lidí, které znám a všechno nás to baví spolu dohromady. Jestli se ani vy necítíte mezi sportovními nadšenci úplně ve své kůži, tak se mnou vyrazte na barevný běh/pochod, kde se budem bavit víc, než vážně sportovat. Registrujte se hned a na startu se potkáme 3. června! (Což znamená dost času na přípravu. I když je to jen 5 kilometrů...) Zn.: The Colour Run 2017!  

Bára, beauty redaktorka

Nevím jak vy, ale v zimě zažívám totální útlum a moje líná nálada se stupňuje úměrně s tím, jak klesají venkovní teploty. Představa, že bych se měla potit někde v tělocvičně, mi vyloženě nedělá dobře, takže ji jdu raději zajíst nějakou dobrotou. Naopak s jarními teplotami přichází změna o 180 stupňů a já se nemůžu dočkat, až vybalím sportovní boty a proběhnu se probozející se přírodou. A s tím neodmyslitelně přichází i změna jídelníčku. Ačkoliv v zimě beru saláty jako nutnou povinnost, na jaře a v létě si je vyloženě užívám. Teď zrovna zkouším saláty z kuchařky Bjukitchen a obrovská spokojenost. Bára Karpíšková se mi ve svých zdravých receptech vyloženě strefila do chutí, a já se nemůžu dočkat každého dne, kdy vyzkouším nový recept z její kuchařky. A můj osobní tip? Například polévka z pečené mrkve a květáku nebo teplý salát z kachních prsou. Mňam!

Mája, fashion redaktorka

Nechci to zakřiknout, ale mezi mnou a sportem se snad začínají prolomovat ledy. Víte co se říká, mezi láskou a nenávistí je tenká hranice :) Každopádně možná už za měsíc začnu chodit na pravidelné sprinty ven (ne, zatím se neválím na gauči, ale ternuju doma) a chci se namotivovat nějakou příjemnou odměnou. Proto si chci pořídit krásnou láhev na vodu Bobble Sport. Jejich pastelové barvy jsou prostě neodolatelné. Koupit si ji můžete v e-shopu www.urbanlux.cz a vyjde vás na 399 Kč.

sledujte nás na instagramu