Reklama

JOY TIPS: Naplánujte si sobotní podvečer podle Verči

Inspirace přímo z redakce!
Reklama
7547

Kristýna, fitness redaktorka

Po delší době se chystám prožít trochu aktivnější víkend. Kromě toho, že budu dost možná viset někde na lezecké stěně, tak mě budete moct potkat na charitativní akci Train&Help, kterou pořádá můj kamarád Honza Šach. (Ano je to také ten, kterého můžete najít v aktuální JOY, jak nám pěkně kritizuje jídelníčky). Jestli se tedy budete náhodou vyskytovat někde v okolí Benešova, musíte dorazit. Zažijete nejen skvělou atmosféru, ale ještě uděláte něco pro sebe (spálíte milion kalorií) a pro druhé (pro dětský domov Racek). Více info na: www.undergroundarena.cz.

Tereza, online editor

Být neustále online je součástí mojí práce. Svůj Instagram kontroluji tak 100x denně, Facebook asi milionkrát, sleduji trendy na Twitteru a baví mě Pinterest. Ujíždím na všech sociálních sítích, až na jednu – na YouTube. Jasně, ráno začnu přehráním playlistu, který mi dodá energii podobně jako hrnek silné kávy, hned na to kouknu na tutorial, jak si uplést rybí cop. Na YouTube jsem jednoduše pozorovatelem okolí a vím už teď, že sama za sebe nikdy nic nenatočím. Z kamery mám respekt! O to víc obdivuji YouTubery, kteří sdílí jedno video za druhým, jsou vtipní, mají spoustu nápadů a dokážou jít s kůží na trh... Možná právě proto jsem se rozhodla vyrazit 1. listopadu do Galerie Harfa, kde za účasti pěti slavných YouTuberů současnosti proběhne od 11. hodin křest nové knihy "Já, Jůtuber", která prozradí, jak na YouTube na to! Zastavte se taky.

Karolína, online redaktorka

Asi vám neprozradím nic nového, ale jsem z toho tak nadšená, že se jednoduše musím podělit. Po dlouhých měsících zvažovaní jsem si konečně koupila smoothie maker. Hlavním argumentem PRO bylo to, že mám poslední dobou problém po ránu cokoliv sníst. Smoothie mi naštěstí problém nedělá. Naprosto jsem si to zamilovala. Zrovna teď patří mezi mé nejoblíbenější drink z banánu, hrsti lesních plodů, 2 šálků čerstvého baby špenátu a vody. Určitě to vyzkoušejte! P.S. Ovoce i zeleninu na každý den mám připravenou v mrazáku. Díky tomu je to ráno práce jen na minutku...

Mariya, fashion redaktorka

Venku přituhuje, tak je čas schovat hlavy do roztomilých kulichů. Taky jste dřív “machrovali” i v mínus dvaceti a odmítali čepice? Já teda jo a většinou to nedopadalo dobře! Ještě, že do módy přišly nejrůznější pletené kousky a zachránily mé zdraví :) Nejvíc mě baví modely s velkými bambulemi a můj nejnovější přírustek budu hledat na www.capo-cepice.cz, protože mají neuvěřitelný výběr.

Veronika, beauty redaktorka

Dámy, já mám pro vás tip na program na sobotní podvečer. V 17 hodin na ČT Sport začíná finále Mistrovství světa v ragby. Jestli jsem se nezbláznila? Ne.  I já jsem se samozřejmě nejprve musela dívat z donucení, ale musím říct, že čím víc zápasů ragby jsem viděla, tím víc zájmu a uznání k tomuhle sportu cítím. V kterém jiném sportu je tolik respektu a slušnosti (ano, i přes to, že se perou!) k soupeřům i k rozhodčímu? V kterém jiném sportu je faul nebo simulantství opravdovou ostudou? Kde jinde uvidíte, aby soupeři postavili druhým slavobránu nebo se přišli po zápase do šatny pozvat na pivo?  A nakonec - kde jinde uvidíte tolik hezkých chlapů pohromadě? :) V sobotu navečer proti sobě nastoupí novozélandští All Blacks proti Australanům, takže uvidíte nejen nejlepší světové týmy, ale i pověstnou novozélandskou haku a velké emoce. Já se těším už teď! 

Klára, stážistka

Už na maturitní ples jsem se snažila vytvořit vlny á la modelky Victoria´s secret, ale jak na ně? To pro mě bylo opravdovým tajemstvím. Zkoušela jsem kulmy, ale účes pak vypadal moc strojeně. Vlny žehličkou umí asi jen youtuberky, mně to vlasy jen zkrepatělo a po loknách ani stopy. Ale včera jsem měla u kamarádky možnost vyzkoušet kulmu BaByliss Curl Secret, která mě naprosto nadchla. Vlasy vám automaticky namotá bez jediného zamotání a také sama střídá směr natáčení vln, takže vytvoří přirozený účes. No nevím jak vy, ale já mám jasno v tom, co chci najít pod stromečkem.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama