JOY TIPS | Naše nejoblíbenější květinářství

Květiny dělají domov!
11208

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Korunní 33, to je adresa, kterou by měl znát každý pražský milovník květin a bytových dekorací. Sídlí na ní květinářství JOY Flowers Prague, kde vás obslouží neuvěřitelně milé dámy. Pokud si nevyberete předem uvázanou květinu, můžete se v klidu posadit, dát si kávu a užít si chvilky pohody v provoněném ráji!

Mariya, fashion redaktorka

V Praze je teď  docela dost pěkných květinářství. Moje nejoblíbenější je ale Kytky od Pepy. Pravidelně mají stánky na trzích po Praze ale už  mají  i tři kamenné  prodejny. Nikdy se mi ještě nestalo, že  bych od nich odcházela nespokojena a i cena je úžasná!

Týna, beauty redaktorka

Asi jako každá holka, i já mám ráda čerstvé řezané květiny a udělají mi radost bez výjimky vždycky. A protože jsem romantická duše, mezi moje nejoblíbenější patří pivoňky, tulipány a luční kytky v něžných barvách, jako je růžová, fialová a bílá. Najít ale krásné květinářství bývá někdy docela problém, hlavně v menších městech, kde si člověk může vybrat maximálně z chryzantém a rudých růží v palmových listech – a to je kulantně řečeno trochu nuda. Já jsem si oblíbila květinářství My Living - My Garden, které momentálně sídlí kousek od sídla naší JOY kanceláře (HURÁ!). Květiny tady vážou moderně, nápaditě a podle mě i za vcelku rozumné ceny. A navíc jsou květiny kvalitní – všechny, co jsem odtud měla, vydržely opravdu dlouho. Jestli tedy toto květinářství neznáte a chystáte se do Prahy, adresu Vinohradská 141 určitě navštivte. 

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Kdybych měla vyjmenovat jen jedno nejkouzelnější místo na Starém Městě, bylo by to určitě květinářství Metamorphosis. Úchvatné místo, kde když přijdete, připadáte si, jako by se zastavil čas a vy jste se ocitli na trhu s čerstvými květinami, kde nestačíte vnímat všudypřítomnou krásu a vůni. Nádherné květiny, okouzlující atmosféra a chuť odnést si domů, co největší pugét uvázaný nejlépe ze všech druhů květin, které Metamorphosis nabízí. Pokud si tedy chcete udělat radost, rozhodně zamiřte právě tam! Uvidíte, že se zamilujete na první pohled, stejně, jako já. Mě totiž tohle snové místo učarovalo už před několika lety a od té doby jsem mu bezmezně věrná…