Reklama

JOY TIPS: Nejlepší vychytávky do práce i do školy

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9832

Valentina, šéfredaktorka

Jste freelancer nebo rozjíždíte vlastní projekt a nemáte místo, kde byste mohli v klidu pracovat? Doma se k žádným velkým výkonům nedokopete, v knihovně je na vás moc velké ticho a v kavárně utrácíte zbytečně peníze? Vyzkoušejte coworkingové centrum K10 na pražských Vinohradech. Můžete se zde snadno stát členy a pronajmout si místo ve sdílených prostorách, vlastní kancelář, různě velké zasedačky na schůzky atd. Vila, kde nyní sídlí K10, byla více než padesát let rezidencí dánského velvyslanectví, honosné prostory posloužily i k natáčení filmů. K členským benefitům patří i relaxační zóna se saunou nebo také vlastní bistro. K10 nabízí celkem 1075 m2 pracovní plochy s množností využití zahrady rozšiřující coworking o dalších 1540 m2. Členství si mohou zájemci zvolit podle svých aktuálních potřeb, a to z friends, part-time, full-time a fixdesk s cenovým rozpětím od 500 do 5 500 Kč. Bez ohledu na typ členství mohou služeb využívat 24/7 s nepřetržitou možností podpory zaměstnanců K10. Coworkingové centrum v Koperníkově ulici se navíc spojilo s rakouskou značkou Wiesner-Hager, která jeho prostory vybavila kancelářským nábytkem (celých 114 kusů nábytku!), takže absolutní pohodlí při práci je zaručeno. A to ani nemluvím o designovém a reprezentativním vzhledu prostředí, díky kterému si do K10 můžete bez problému pozvat i ty nejváženější klienty nebo případné investory... Pokud to chcete rozjet ve velkém!

Verča, beauty redaktorka

Pravidelně několikrát do týdne (a zvlášť takhle po obědě) si v redakci posteskneme, jak by se nám hodilo se na chvilku natáhnout a odpočinout si. Samozřejmě ne proto, abychom lenošily, ale proto, aby po krátkém odpočinku naše pracovní výkonnost opět raketově stoupla! Zatím na to v naší malé redakci není moc místa, ale zanedlouho se stěhujeme do větší, kam se nám spolehlivě nějaký ten válecí nábytek vejde. Jako ideální se nám jeví třeba Tuli vak. Válecí vak naplněný polyesterovými kuličkami, který drží tvar a tím i při ležení krk a páteř, s pratelným obalem a desetiletou zárukou. Teď už se jen dohodnout, jaký potah zvolíme a jak se v ležení prostřídáme! www.tuli-tuli.cz 

 

Kristýna, fitness redaktorka

Už odmalička mám úchylku na papírnictví a vše, co s tím souvisí. Byla jsem schopná utratit celé své kapesné za sadu 40 barevných fixek nebo za set dopisních papírů. A tahle posedlost mě bohužel neopustila – utrácím za bločky, sešity, propisky, fixky, diáře, samolepky, washi pásky, lepítka... Sice mi to pak často leží v šuplíku, protože pak vlastně najednou nevím, jak s tím naložit, nebo mám naopak čtyřicetikilový batoh/kabelku, ale hlavně, že to MÁM a je to strašně roztomilý. Mohla bych vám vyjmenovat spoustu věcí, které mi udělaly radost za poslední dobu (třeba můj aktuální diář z Papelote), ale teď momentálně mě hodně baví vánoční dárek, který jsem dala svému klukovi – Passion Planner. Bohužel mu ho nemůžu ukrást, protože se mu taky dost líbí. Nejpromakanější motivační diář na světě! Musíte si ho tedy koupit v angličtině (což vlastně není na škodu, protože si ji aspoň procvičíte) přes eshop, ale jestli si rádi odškrtáváte splněné úkoly, stanovujete si cíle a k životu přistupujete pozitivně a oceníte propracované věci, bude se vám tenhle skvost líbit. A doporučuju jejich Instagram! 

Klára, online redaktorka

Ovlivněna moderní dobou jsem už pomalu ale jistě zanevřela na klasické diáře a používám pro plánování svého času mobil. A to především proto, že ten mám jednoduše nonstop u sebe. Pokud jste na tom stejně, doporučím vám TOP aplikaci k plánování všeho času. Jmenuje se aCalendar+ Calendar & Tasks a je prostě skvělá. Jelikož miluju barvičky a barevné rozlišení všeho, tak na ni prostě nedám dopustit. Podporuje totiž barevné rozlišení typů kalendářů, např. narozenin a důležitých poznámek. A i jednotlivým poznámkám lze přiřadit libovolnou barvu. Navíc její synchronizace s počítačem funguje na jedničku, takže si události můžete plánovat i v notebooku, když ho máte zrovna po ruce. V obchodu s aplikacemi ji najdete pod tímto logem.

Mariya, fashion redaktorka 

Já hodně pracuju z domu a potřebuju se prokousávat spoustou materiálů a podkladů, které mi chodí převážně na "flashkách". Bez čeho si už  dnes nedokážu představit svůj pracovní stůl, je USB Hub. Ale ne ledajaký! Nesmí to být žádná bezduchá IT pomůcka. Teď  jsem si našla vtipného robota R2D2 ze Star Wars a ještě hledám nějaký rozbočovač v Rose Gold provedení, abych si mohla čas  od času změnit design celého pracovního stolu na elegantnější verzi. 

Tereza, on-line editor

Na papír jsem prostě zatížená. Miluju všechny ty krásy, které vždycky nabízí papírnictví. Když jsem byla malá užívala jsem si nákup všech barevných razítek, voňavých notýsků a gelových propisek. No dobře, nejradši bych všechny ty nesmysly nakupovala i dnes, ale už bohužel nemám sponzora, který by mi na vše s láskou kývnul a udělal mi tak radost, teď už spoléhám jen na své vlastní zdroje, a tak ano, trochu víc nad každým nákupem přemýšlím. Když proto spojím uvážený nákup a papírnictví vznikne Voala. Nejkrásnější sešity, diáře a i když je nedoprovází žádné vůně, design mají bezkonkurenční. No, uznejte!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama