Reklama

JOY TIPS: Nezbytnosti, bez kterých se redakce neobejde

Každá z nás je jiná...
Reklama
10095

Karolína, on-line redaktorka

Na kosmetické vychytávky si moc nepotrpím. Nikdy, opravdu nikdy! se však neobejdu bez krému na ruce. S pocitem suchých rukou nedokážu usnout, pracovat na počítači ani fungovat venku. Proto potřebuji krémy, které se rychle vstřebají a opravdu hydratují. A pokud navíc voní tak, že je mám chuť ochutnat, tak je to úplná bomba. To miluju! A právě proto si teď brousím zuby na "letní" krémy na ruce od Clarins. Jen se nemůžu rozhodnout, jestli si mám pořídit grapefruit, citron nebo mandarinku?! Balení s 30 ml krému stojí 260 Kč.

Tereza, on-line editor

Jestli bych měla jmenovat jedinou věc, bez které se můj pracovní den neobejde, asi bych zmínila prokrastinaci. Nezvládám se celý den kontrolovat a neumím ovládnout svoje myšlenky natolik, abych je sem tam nepustila na krátkou pauzu. Abych ale celý den měla pod kontrolou co nejvíc, musím pracovat v prostředí, na kterém nemám chuť nic měnit. Nemám pocit, že bych měla utírat prach, vytřít, vynést koš... Všechno kolem mě musí být v momentech největšího nasazení v největším pořádku. Do posledního detailu – od uklizeného stolu až po kytku ve váze. Trocha přírody nikdy neuškodí, a když ji navíc dáte do váz a květináčů, které nabízí např. Nordic Day, bude se vám pracovat jednoduše samo.  

Týna, fitness redaktorka

Když mám opálenou pleť, cítím se vždycky tak nějak hezčí a celkově víc "ve své kůži". A protože solárií se tak trochu bojím a nebaví mě za ně utrácet majlant, hledala jsem jinou variantu. S klasickými samoopalováky to vždy dopadlo katastrofálně, fleky jsem měla všude a výsledek nikdy nesplnil moje očekávání. Potom jsem vyzkoušela značku Vita Liberata a jejich samoopalovací pěnu. Byla jsem nadšená. Jejich pěna je lehce zabarvená, takže přesně vidíte, na jakých místech máte pomocí speciální rukavice dál poctivě roztírat, kde barvu přidat a kde naopak ubrat. Po vysprchování jsem na těle opravdu žádné skvrny nenašla a na mé pokožce zůstal jen přirozený tmavší odstín. Tato značka má ale jedno, pro mě velké, ale: stojí totiž nad 1000 Kč. A tak, když k nám zhruba před dvěma lety přišla značka st. Moriz, která slibovala stejné výsledky, vyzkoušela jsem ji a moje nadšení se ještě zvětšilo. Přípravky totiž stojí pár stovek, ale fungují úplně stejně. Moje nejoblíbenější varianta: Pěna Fast Self Tanning Mousse pro rychlé opálení stojí 249 Kč a opálená jste do hodiny. Bez tohoto přípravku se opravdu neobejdu, používám ho celý rok a jsem vždy spokojená. Můj tip: dávejte si pozor na lokty, prsty a další sušší místa na těle – tam vám opravdu skvrny vzniknout můžou. Zabráníte tomu ale tak, že si před aplikací samoopalovací pěny na tato problematická místa nanesete trochu libovolného hydratačního krému. Vyberte si na www.stmoriz.cz přípravek, který je pro vás nejvhodnější. Za zkoušku dáte jen pár stovek a třeba budete stejně nadšená, jako já.  

Klára, foto editorka

Jaro je tu a co nevidět se dočkáme i léta a já jsem nadšená. Těším se až vyměním kozačky za otevřené boty. Na to je ale třeba se náležitě připravit. A to nejen po stránce šatníku, ale především našeho těla, ze kterého odhalíme s každým parným dnem stále větší kousek. Časem i nohy v našich oblíbených sandálkách, proto se jim nesmíme věnovat o nic méně, než jiným částem těla. A tak se dostávám k produktu, bez kterého se v době, kdy se blíží sandálková sezona, neobejdu. Je jím balzám na nohy Panier des Sens, který koupíte za 244 Kč. Pokud chcete být na léto připraveni, rozhodně si ho pořiďte také.

Mariya, fashion redaktorka

Mám drsnější a hodně husté vlasy, takže se hrozně jednoduše zacuchávají. Mou záchranou je Tangle Teezer. Jeden mám doma, další v práci a jeden kousek i většinou v kabelce. Kromě toho, že skvěle odvádí svou práci, baví mě i jeho design. Teď na jaře vyšla sladká pastelová kolekce a je plně k sežrání. Originál seženete v Sephoře za 390 Kč.

Bára, beauty redaktorka

Nejen v zimě, ale po celý rok trpým na extrémně suché rty. Neustále se tak snažím u sebe nosit hydratační tyčinky nebo pečující balzámy na pusu – bez toho by to u mě zkrátka nešlo. Momentálně jsem si oblíbila jemný balzám značky Onest, který obsahuje český včelí med a propolis. Balzám je bez zabarvení i bez parfemace, což mi úplně vyhovuje, a navíc ještě krásně vypadá. Nanáším ho před den podle potřeby a na noc v silnější vrtsvě jako masku. Funguje výborně!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama