JOY TIPS: O co jde tentokrát? No přece o to nejlepší - o módu!

Super e-shopy, trendy i tipy na slevy...
10332

Valentina, šéfredaktorka

Určitě jste si všimli, že letošní sezonu módní obchody přímo zaplavily volánky. A mně se strašně moc líbí. Žila jsem ale v tom, že všechny prvky, které přidávají na objemu, rozhodně nejsou vhodné pro ty z nás, co nemají velikost XS. Ale pak jsem si vyzkoušela top s volánem v Lindexu, ketrý mě vyvedl z omylu. Zjistila jsem, že mi ten trend dokonce sluší, je jen potřeba dávaz pozor, kde je volán umístěný. Když je v horní části hrudníku, tak to není problém! Doporučuji všem, které jsou přesvědčené, že jim to sluší pouze v černých odstínech a strohých střizích. Přímo tenhle kousek seženete v prodejnách Lindex nebo na www.lindex.com za 799 Kč. 

Klárka, fotoeditorka

Léto klepe na dveře a já mám tak chuť na trendy kousky nabité barvami a letní náladou. Hned celou sbírku cool doplňků, které přímo dýchají letní atmosféru jsem objevila na Urbanlux.cz. Mají tam vše od veselých ponožek Happy socks, přes trendy Tomsky po luxusně vypadající kabelky Matt a Nat. A dokonce když si objednáte balíček z Prahy do 12:00, můžete ho mít doma ještě dnes. Stačí si jen vybrat! 

 

 

Týna, fitness redaktorka

Facebookové reklama zafungovala a já díky ní objevila eshop www.forqueen.cz, z kterého jsem nadšená. Na těchto webovkách nenajdete žádnou high-fashion, ale spíš basic trika, mikiny nebo legíny s originálním a vtipným potiskem. Kromě toho i spoustu doplňků jako jsou polštářky, ručníky, penály, kosmetické taštičky, sedací vaky a další drobnosti, které si podle mě oblíbí hlavně holky. Takže jestli hledáte dárek pro svoji kamarádku, určitě stojí tenhle eshop za návštěvu – je tady spoustu jednorožců :) a ceny jsou podle mě super a materiály podle výrobců kvalitní, tak uvidíme. Já jsem se zakoukala do mikin pro páry a asi je nutně potřebuju. 

Karolína, on-line redaktorka

Svatební sezóna je v plném proudu a mě pomalu, ale jistě, dochází neokoukané modely, ve kterých byl vydržela celý den, a které se na podobnou příležitost hodí. Proto jsem štěstím bez sebe, že v F&F právě probíhají 20% slevy na veškeré oblečení, obuv i doplňky, a že mají na ramínkách spousty trendy šatů a hlavně overalů! Hurá!

 Mariya, fashion redaktorka

 

sledujte nás na instagramu