JOY TIPS: Objevte něžné oblečení na tenis nebo cool kolečkové brusle

Tohle počasí nás nenechá sedět doma...
12248

Valentina, šéfredaktorka

Počasí se konečně přehouplo do opravdového jara, takže je pro mě nejvyšší čas zase vyběhnout! Navíc mám pořádnou motivaci – nové boty HOVR Infinite se speciální technologií inspirovanou gravitací a chytrým senzorem analyzujícím tempo běžce. 

Zatím na mě čekají netknuté v krabici, ale už se těším, až je otestuji, protože značka Under Armour nich využila řešení, které absorbuje a tlumí náraz jednotlivých kroků při běhání a vrací tuto energii zpět do dalšího odrazu.
V podrážce HOVR je navíc vestavěný unikátní senzor, který sleduje a analyzuje tempo, uběhnutou vzdálenost a délku kroku. Senzor se prostřednictvím Bluetooth bezdrátově propojí s mobilní aplikací UA MapMyRun, v níž může uživatel sledovat, analyzovat a ukládat podrobné informace o všech svých tréninzích a neustále tak zlepšovat svůj výkon. Prostě boty moderní doby. Pořídíte je za 3799 Kč. 

 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Máte problém najít si každý den chvilku na nějaký sport? A co takhle jízda na kole do práce nebo do školy? Městské elektrokolo s košíkem HECHT PRIME vám po stisku jediného tlačítka pomůže bez námahy vyjet i sebevětší kopec, tudíž se nemusíte v případě, že se nechcete po jízdě sprchovat a převlékat, obávat propoceného oblečení. Na jedno nabití kolo ujede až 60 km. Další praktickou funkcí je asistent chůze, kdy elektromotor pomáhá v pohybu kola, když jej tlačíte. No není to super? Kolo je k dostání na eshopu www.hecht.cz a v kamenných prodejnách HECHT za 17 990 Kč.

Týna, beauty redaktorka

Momentálně jsem na Srí Lance, kde mám spoustu času přemýšlet, plánovat a dávat si různá předsevzetí. Mezi jedno z nich patří i každodenní procházky bez mobilu v ruce. Procházky jsou pro člověka tím nejpřirozenějším, nejjednodušším, nejzdravějším a zároveň nejefektivnějším pohybem. Každému obyčejná 30 minutová rychlejší chůze prostě udělá dobře, nevěřím, že existují výjimky. A když s sebou vezmete místo smartphonu psa a naučíte se vnímat okolí, všímat si maličkostí a zkrátka užívat si přítomnost okamžiku, bude to mít příznivý vliv nejen na vaše kila, ale hlavně na vaši hlavu. Vydržte to 30 dní, pak si z toho mozek vytvoří zvyk, a máte novou zdravou závislost. Jdete do toho se mnou? 

Petra, on-line redaktorka a produkční

Jak se dostat do formy na čerstvém vzduchu a přitom se skvěle pobavit? Co si naplánovat super odpoledne s kamarádkou, půjčit si cool brusle z www.honzovy-longboardy.cz a užít si den, na který jen tak nezapomenete? Díky bruslení nejen posílíte nohy a vytvarujete zadek ale jelikož jsou tyhle brusle nejvíc fotogenické, budete mít jistotu i stylových Insta fotek! A znáte to, co není na Instagramu, jakoby se nestalo.

Klára, redaktorka publicistiky

Jaro je tady a můžeme tak konečně sportovat i venku. Osobně mám z výběhu v mé milované Stromovce nebo v lese na chatě mnohem lepší pocit než z běhu na páse. I když už je odpoledne teplo skoro na šaty při ranních a večerních výbězích nesmíme zapomínat na oblečení, které nás zahřeje. Mně letos zaujala barevná kolekce HannahNa výběh do přírody oblečte dámskou sofshellovou bundu Keidis (2 290 Kč). Je vyrobená z funkčních syntetických materiálů s příměsí elastického vlákna. Materiál AFT Stretch zaručuje maximální rozsah a volný pohyb při vašich sportovních aktivitách. Tato tkanina je lehká, prodyšná a příjemná na omak. Bunda má několik reflexních prvků vpředu i vzadu. Spodní okraj bundy je stažený do gumy, takže dobře drží. Rukávy lemuje guma pro komfortnější nošení a navíc zde najdete praktické otvory na palec. Vybrat si můžete ze dvou zajímavých barevných variant s atraktivním prošitím a efektním kontrastním zipem po celé délce. Bunda má kapsu na hrudi se zipem na malé cennosti a také sbalitelnou kapuci.

Mariya, fashion redaktorka

Jaky venkovní sport mám nejraději? Tenis. Hrávala jsem ho už od malička, a i dnes si ráda čas od času opráším raketu. Mám v plánu se tomu zase začít věnovat intenzivněji, a proto se začínám poohlížet po nové výbavě. Kromě všeho jiného má tento sport velké kouzlo taky v tom, že se dá hrát v sukni nebo šatechKrásné kousky navrhuje Stella McCartney pro adidas. Já mám třeba políčeno na tyto bílé šaty za 3099 Kč.