Reklama

JOY TIPS: Objevte pohodlné letní boty, které zvládnou i náročnější terén

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
8831

Valentina, šéfredaktorka

Minulý týden vám sice už JOY fitness redaktorka Týna radila, abyste nezapomínali dodržovat pitný režim, ale znáte to... Opakování je matka moudrosti! Já se tedy přidávám a doporučím vám, abyste vyzkoušeli novou vodu z Fruitisima. Síť juice barů se pustila do prodeje neobvyklé balené vody harmonizované drahými kameny! Voda pochází z pramene v jihočeském Pootaví a během stáčení protéká přes krystaly ametystu a křišťálu, čímž se do vody přenášejí pozitivní vlastnosti, které jsou těmto polodrahokamům přisuzovány. Pokud se tedy potřebujete zkoncentrovat, sáhněte po ametystu, při touze po klidu a trělivosti zase upřednostněte křišťál. Za balení s 0,6 litru tohoto zázraku zaplatíte 39 Kč

 

Týna, fitness redaktorka

Jestli máte doma psy nebo aspoň milujete zvířata, zajděte v srpnu do kina na film "Tajný život mazlíčů". Já jsem už u traileru skoro umřela smíchy, tak doufám, že si tvůrci nevyplýtvaly nejlepší scény právě do něj. Premiéru má tenhle animák 11. srpna, což je už za méně jak měsíc. Hurááá!

Tajný život mazlíčků (The Secret Life Of Pets) - oficiální český HD trailer

Karolína, on-line redaktorka

Patříte mezi lidi, kteří toho během dne hodně naběhají a už vás nebaví ničit si nohy v nepohodlných módních sandálkách, které vám ničí nohu, ale rozhodně nepatříte ty, kteří by si na běžné nošení chtěli pořizovat nějakou nehezkou sportovní nebo zdravotní obuv? Pak se mrkněte na sandálky, které už od roku 1984 vyrábí značka Teva! Najdete je na www.tevastore.cz a na své si při jejich výběru přijdou jak milovníci barev, tak vyznavači jednoduchosti a elegance :)

Verča, beauty redaktorka

Na konci června byl do kin uveden film Hra peněz, ve kterém v hlavních rolích září George Clooney po boku Julie Roberts. A byl to vážně zážitek. Nejen díky filmu samotnému, ale i proto, že do jednoho z prařských kin byly zapůjčeny voskové figuríny hlavních hrdinů, které jsou na první pohled k nerozeznání od skutečných celebrit. Pokud tak chcete poznat své idoly blíže než ze stránek časopisů nebo z filmového plátna, určitě zavítejte do Muzea voskových figurín Praha v Celetné na speciální výstavu Madame TussaudsVstupné na tuto výstavu je součástí prohlídky muzea a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama