Reklama

JOY TIPS: Obočí jako ze škatulky

Inspirace, drby i novinky přímo z redakce...
Reklama
8332

Valentina, šefredaktorka

Obočí stále je a už asi navždy bude jedním z hlavních beauty témat. Když ho máte správně upravené, tak podtrhne váš vzhled, a jste rázem hezčí. Produktů, které vám jeho úpravu usnadní se za posledních pár let na trhu vyrojilo opravdu hodně, ale mně největší radost udělala nová kolekce M.A.C. Brows Are It! Opravdu pestrá škála různých pomocníků i odstínů zaručuje, že si ten svůj vybere opravdu každá. Brows are it! nabízí silné i tenké linky, gely, stíny, vosk v tužce, štětce... prostě úplně všechno, co vám vytvoří ideální tvar i barvu obočí. V redakci už jsme je vyzkoušely a jednoznačně doporučujeme

Verča, beauty redaktorka

Tip pro všechny, které pořád hledají svůj svatý řasenkový grál! Mohla by se jím stát nová False Lash Winghs Sculpt od L'Oréal Paris! Má skvělý kartáček, který obsahuje speciální mikroštětinky, které - když nebudete máslo a přiložíte si kartáček opravdu až ke kořínkům řas - vám mezi řasami obtisknou trochu barvy a tím vytvoří iluzi linky. Takže řasy budou okamžitě vypadat hustší. Ale fígl není jen v lince. Kartáček nanese dost barvy i ke kořínkům řas a postupně ji roznese až ke konečkům. Efekt? Super husté řasy u kořínků, které se přirozeně ztenčují. False Lash Wings Sculpt mám dneska na sobě a když jsem se nalíčila, bylo to opravdu wow. Mám řasy jako mrkací panna a to vám přísahám! :) Tak to zkuste taky. 

Týna, fitness redaktorka

Nevíte, co dělat o víkendu? Zajděte v sobotu na Strahovský stadion. Bude se tady konat akce PUMTThePrague pořádaná značkou Reebok. Můžete si tady zkusit uběhnout 5 km s různými překážkami a osahat si aktuální pecku – běžecké boty ZPUMP Fusion 2.0. Tváří této akce je Ben Cristovao – prý také poběží. Více info na www.PUMPThePrague.cz

Karolína, on-line redaktorka

Někdo z vás už to možná ví, pro někoho to bude novinka. JOY dream team se ale každopádně ke konci prázdnin rozšíří o jednoho pidi člena. A právě proto se teď moje tipy budou čas od času ubírat lehce mateřským směrem. Snad se nebudete zlobit! :)

Nedávno jsem zjistila, že každé mimino by mělo mít svou knížku, kde bude mít fotky rodiny, ultrazvuky, první vlásky, info o tom, kdy mu vyrostl první zub a kdy udělal první krok. A já jsem shodou okolností narazila na novinku vydavatelství Mladá fronta, která se jmenuje Moje první tři roky. Jde o omalovánky a deník děťátka v jednom. A právě díky tomu je každá knížka naprosto jedinečná. Je jen na vás, zda ji vybarvíte vy, a nebo jestli počkáte do doby, než se i váš prcek skamarádí s pastelkami a pomůže vám. Cena je 349 Kč.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama