Reklama

JOY TIPS: Ochutnejte vánoční punč podle Karolíny

Inspirace přímo z redakce...
Reklama
7866

Valentina, šéfredaktorka

Chtěli byste vyhrát úžasný foťák Nikon 1 J5? Mám pro vás snadný návod! Zapojte se do vánoční Instagram soutěže, kterou pořádá právě značka Nikon. Ta se rozhodla prověřit, jestli platí staré úsloví, že „Jeden obrázek vydá za tisíc slov“. A navíc se perfektně tématicky hodí k Vánocům... Jde totiž o soutěž na pohádkové téma! Vše probíhá na Instagramu a pravidla jsou jednoduchá: Jednu až čtyři fotografie s pohádkovým námětem nahrajte na svůj soukromý instagramový účet. Budete-li posílat více než jeden snímek, musí celá série ztvárňovat jeden příběh-pohádku. Nezpomeňte taky následovně označit své výtvory: @nikon_cz_sk a tagy #PicWorth1000Words a #jsemnikon ... Další podrobnosti o soutěži a její detailní podmínky na http://nikonblog.cz/picworth1000words/. Můžete se tam navíc nechat inspirovat pohádkovými snímky uznávaných fotografů. Hodně štěstí! 

Veronika, beauty redaktorka

Rok 2015 se chýlí ke konci a já se začala poohlížet po kalendáři, který by mi příjemně odpočítával dny roku 2016. Protože jsem milovník zvířat, zaujaly mě ilustrované psí a kočičí kalendáře. Kromě jmen lidských obsahují i ty psí a kočičí a jsou originálně ilustrované českými autorkami Petrou Cífkovou a Veronikou Doutlíkovou. Prodávají se na www.krasnecasy.cz nebo v kamenných obchodech, jejichž seznam najdete také na webu. Já si objednávám ten psí a už se těším, až si ho pověsím na zeď. A který si vyberete vy?  

Kristýna, fitness redaktorka

Jestli nechcete mít výčitky kvůli zítřejší náloži kalorií v podobě vánočního obžerství, mám pro vás super trénink, který když zvládnete hned ráno, můžete si pak všechno užít bez obav z přibrání několika kil. Mě čeká dnes a určitě se na něj během svátku dostane několikrát. Najděte si nějaký kopec (cca 25 m dlouhý a strmý!). Rozehřejte se (třeba právě pod tím kopcem): udělejte 20 dřepů, 10 jumping jacks, 10 výpadů na každou nohu a 10 seal jacks. Až budete udýchané, dvakrát kopec vyběhněte. Běžte tak na 50% svých sil. Potom jej vyběhněte ještě 6x, ale tentokrát už na 100 % svých sil. Zvedejte pořádně nohy a pomáhejte si rukama, co nejrychleji to půjde. Připravte se na to, že vám bude chvílemi špatně, budete hodně udýchaná, ale spálíte tolik kalorií a uděláte tolik pro svou fyzičku, že váš den bude plný pozitivní energie. A navíc máte za 20 minut hotovo.

Karolína, on-line editorka

Jsou věci, které k vánočním svátkům neomyslitelně patří. Stromeček, kapr, brrr salát, stres, rodinné hádky, usmiřování, pohádky, cukroví a alkohol! A právě tomu poslednímu bych se chtěla trochu pověnovat. Zítra budu tvořit domácí punč, na který se hrozně těším! A jestli máte podobné horké drinky v lásce stejně jako já, tak si pište! Půl litru bílého vína, 2 deci tuzemáku (tmavého rumu), 2 deci černého čaje, 5 lžiček cukru, 3 polévkové lžíce medu, šťáva ze dvou pomerančů a jednoho citronu a dužina z pomerančů. To celé smíchejte v hrnci, prohřejte a je to! P.S. Nejlepší je, nechat hrnec na plotně a nalévat si punč do hrnečků naběračkou :)

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama