Reklama

JOY TIPS: Online guru Terka říká stop černé!

Inspirace, drby i novinky přímo z redakce...
Reklama
8090

Valentina, šéfredaktorka

Minulý týden mě moc mile potěšilo překvapení od Folly.cz. Tento nový e-shop, který nabízí přírodní kosmetiku, doplňky stravy a superpotraviny, nezapomněl na můj svátek a do redakce mi poslal balíček s ochutnávkou produktů mladé slovenské značky Soaphoria. A po vyzkoušení vám mohu jejich kosmetiku jedině doporučit! Pokud máte rády 100% přírodní přípravky, v ekologickém balení a za příjemné ceny, tak si od Soaphorie něco pořiďte. Mě nadchla osvěžující organická voda z pomerančového květu a brousím si zuby i na napařovací tablety ke zkrášlení pleti. Vybírejte a nakupujte na Folly.cz. A koukněte i na zbytek jejich nabídky, stojí za to!

Tereza, online editor

Černá! To je přesně to slovo, které charakterizuje 90% mého šatníku. Občas se samozřejmě snažím vejít do obchodu a záměrně si koupit něco, co bude třeba aspoň trochu barevné, ale nakonec mě to k černé přitáhne tak nějak podvědomě a dojde mi to většinou až když vytahuji jednotlivé kousky z tašek doma. Stejnou fixaci jakou mám za normálních okolností k černé ve mně ale vzbudila bílá část kolekce TIQE od Petry Balvínové na jaro/léto 2016. Jasně, tvář kolekce Terezie Kovalová je asi tak 100x hubenější a vyšší něž já, ale tentokrát mám pocit, že jde o kousky, ve kterých se budu cítit tak nějak bez chyby i já!

 

Karolína, online redaktorka

Mám těžce mikinové období. Jsem líná cokoliv vymýšlet, kombinovat a u skříně nechci stát déle než půl minuty! Ale nudné outfity mě také rozhodně nebaví. Proto pokukuju po nějakém novém teplém kousku, který mě tak nějak uspokojí. A při hledání jsem se proklikala až na stránky Femi Pleasure, kde mají super mikinu s medvědem a navíc i slevy!

Kristýna, fitness redaktorka

Jestli vám při sportu taky poletují vlasy všude, i když je máte uvázané v tom nejpevnějším culíku, na hlavě máte tunu laku na vlasy a když si snažíte upevnit sportovní čelenku, hrozí, že přijdete o nervy, vítejte v klubu. Mám to totiž úplně stejně. Ale slyšela jsem super recenze na tyhle čelenky, které prý opravdu drží, děj se co děj! Já si jednu určitě na www.bjez.cz koupím.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama