Reklama

JOY TIPS: Podpořte kvalitní řemeslo stejně jako šéfredaktorka Valentina

Inspirace, novinky a drby přímo z redakce...
Reklama
8641

Valentina, šéfredaktorka

Doplňkem, za který poslední dobou utrácím nejvíc peněz, jsou batohy. Nikdy by mě nenapadlo, že po střední ještě někdy nahradím kabelky tímhle praktickým kouskem, ale teď musím mít jeden pro všechny příležitosti - kožený do města, větší látkový do přírody, ještě větší otíratelný se spoustou kapsiček na víkendový výlet atd. Situací, ve kterých se hodí je víc než dost! A teď nutně potřebuji i jeden od CLASP´PIN. Tuto českou značku založil Jiří Salač po nepříjemné zkušenosti s reklamací produktu od nejmenovavaného prodejce. Batohy CLASP´PIN vyrábí Jiří ručně, a to z materiálů, jejichž většina pochází z České republiky. Kvalita, poctivost a cit pro detail, vkládané do každého batohu či opasku, jsou hlavními přednostmi značky. Ale Jiří potřebuje menší pomoc, aby svou výrobu mohl rozjet ve velkém. Tak mu pošlete pár korun na HitHitu, vyberte si svu odměnu, a podpořte tak CLASP´PIN a jeho návrat ke kořenům českého koželužnictví a kvalitnímu řemeslu. Já to určitě udělám! 

Týna, fitness redaktorka

Knížka, kterou jsem po delší době přečetla jedním dechem? Bábovky od Radky Třeštíkové. Příběhy 12 žen se vzájemně proplétají. Mě bavily úplně všechny, až mě štvalo, že povídky nejsou delší nebo, že se Radka k žádné postavě už nevrátila na 100 %, jen se jich nenápadně dotkla v příběhu dalším. Určitě do ní jděte, nudit se nebudete. www.albatrosmedia.cz

Verča, beauty redaktorka

Pokaždé, když se odněkud vracím večer domů, mám strokrát lepší pocit, když v kapse nahmatám pepřový sprej. Díky bohu jsem ho zatím nikdy nemusela použít, ale pokud to někdy bude zapotřebí, chci mít stoprocentní jistotu, že toho grázla, který si na mě dovolí vztáhnout ruku, zaručeně zneškodním! Na stránce www.obrannespreje.cz nabízí spreje, které se vejdou i do malého psaníčka nebo kapsy u kalhot a obsahují kapsaicin z nejpálivějších feferonek, který zastaví i útočníka pod vlivem alkoholu, drog nebo se sníženým prahem bolesti. Myslím, že si pro jistotu pořídím jeden do každé kabelky a bundy! 

Tereza, on-line editor

Neznám nikoho, kdo by neměl svůj zamilovaný podnik, do kterého se kvůli skvělému jídlu, pití, prostředí i obsluze vrací pravidelně. Cesta k objevení takového podniku není nic jednoduchého. Můžete obcházet nové podniky jeden po druhém a proměnit se v lovce senzací, nebo můžete s kamarády ležet celou neděli v parku a když dostanete hlad zvednout se a vyrazit rovnou za nosem. Jestli budete vyrážet ze stejného místa jako jsme vyrážela v neděli já narazíte na Barabiznumexickou restauraci, do které se budete chtít nastěhovat. Jejich jídla jsou jednoduše nebe v hubě a nechat si ho ujít by byla škoda. 

Karolína, on-line redaktorka

Milovnící bublinek pozor! Už zítra startuje festival šumivých vín - Sektival, na kterém budete mít jedinečnou možnost ochutnat spoustu rozmanitých druhů bublinek. Navíc se přitom nebudete muset mačkat mezi žádnými stánky! Celý koncept této akce je totiž založený na tom, že ochutnávky vín budou probíhat hned v několika restauracích v Praze, Brně a v Plzni. Více informací najdete na www.sektival.cz.

Mája, fashion redaktorka

Zamilovala jsem se. Do mramoru! A do všeho, co má na sobě mramorový vzor. Působí čitě, jednoduše a nějak mě uklidňuje. Zrovna teď mám tak trochu hektické období, takže to je přesně to, co potřebuji. Dokonce začínám přemýšlet, že změním komplet  výzdobu doma a Nordic Day právě teď přišli s novou marbel kolekcí, takže už teď vím, že neodolám. Jak se líbí vám?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama