Reklama

JOY TIPS: Ponožky navržené Iris Apfel pro Happy Socks vás nesmí minout

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9120

Valentina, šéfredaktorka

I tento rok proběhne na pražské Letné charitativní akce Teribear hýbe Prahou. A vy byste na ní rozhodně neměli chybět. Tento happening poběží nonstop ode dneška, tedy 8.9., do 17.9, a jediné, co musíte udělat, abyste pomohli je trochu se rozpohybovat. Nemusíte ani běhat, stačí se klidně jen projít. Takže žádné výmluvy! Za každý vámi zdolaný kilometr darují partneři 50 Kč na konto nadace Terezy Maxové, takže čím víc toho ujdete nebo uběhnete, tím více pomůžete dětem v nouzi. Pomocí Teribear čipu se vám budou načítat kilometry dosažené na určeném okruhu. Kilometry se zaznamenají na vaše elektronické konto, takže máte přehled, jak jste pomohli. Pořízení čipu stojí 100 Kč a můžete si ho pořídit na www.teribear.cz nebo přímo v místě konání. Takže s kým se uvidím na startu?  

Mája, fashion redaktorka 

Konečně jsem ji našla! Svou perfektní červenou na rty. Hledala jsem dlouho, a už jsem to skoro vzdala, ale pak najednou tradááá :) Je to svůdná a výrazná rtěnka pro speciální příležitost k večerním šatům, i k rozdrbaným boyfriend džínám a bílému triku. Takže i přes to, že vám budou rty svítit do dálky, ladit budou s téměř každým outfitem. Jedná se o rtěnku od MAC - Retro Matte Liquid Lipcolour, která na rtech zanechává krásný hedvábný, matný efekt. Já ji mám v odstínu „Feels so grand“, a jestli stále sháníte svůj ideál, doporučuju vyzkoušet!

Kristýna, fitness redaktorka

Dnes se s vámi podělím o recept na boží salát, který jsem dělala včera. Je připravený podle jedné z mých food guru - Dity Pecháčkové. A chutná naprosto fantasticky. Chuť křenu, pikantních ředkviček, jemného masa a ostré rukoly – skvělá kombinace. Určitě vyzkoušejte. Recept najdete v poslední části videa zde

Tereza, on-line editor

Iris Apfel. Jestli jednou chci mít úroveň, chuť do života a noblesu jako někdo, tak jako ona. Je to bohyně! Módy, ženskosti, stylu. Miluju jí a miluju i ponožky, které pro Happy Socks v rámci projektu LOCAL HERO navrhla. Nemám pocit, že bych se v ní mohla proměnit na lusknutí prstu, ale nosit kousek, který mě občas upozorní na to, jaká chci být, když na to prostě zapomenu a budu zase ztracená, mě dost baví. Jo a málem bych zapomněla – tyhle dokonalosti od Iris seženete už teď na urbanlux.cz nebo ve vybraných prodejnách.  

Klára, on-line redaktorka

Můj tip se začátkem září ocení dozajista všichni školou povinní a možná i někteří pracující. Jsou jím zázračné tabletky Guarany, které podporují nejen učení. Guarana nám pomáhá každý den v situacích, kdy to nejvíce potřebujeme. Při mentální námaze způsobené studiem, při celodenní práci na počítači, fyzickém vypětí, řízení auta, špatné náladě, migréně a v neposlední řadě i při kocovině. Takže na zkouškové, které se musí ve výsledku pořádně zapít, ideální pomocník. Já mám ty od Guaranaplus a minimálně jako placebo efekt při memorování vážně fungují!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama