JOY TIPS | Přečtěte si naše rady, kam pro ty nejkrásnější adventní dekorace!

Pro milovníky tradic i minimalismu...
11903

Valentina,  šéfredaktorka

Je před námi první adventní víkend, konečně! Většinu ozdob už mám doma připravenou, ale jediné, co mi chybí je pěkný adventní věnec. Strašně ráda bych si ho sama vyrobila a měla radost z toho, jak jsem šikovná. Ale to se bohužel nestane, protože šikovná nejsem vůbec. Takže si radši, než abych se rozčilovala, zajdu do nově otevřené pobočky květinářství Green Decor v pražských Dejvicích a s radostí si ho tam koupím. Vím, že bude přesně takový, jaký si ho představuji  – přírodní a nepřeplácaný. Koukněte na jejich Instagram nebo Facebook. Hlavně mi tam kdyžtak aspoň jeden prosím nějaký nechte! 

Karolína, redaktorka joyonline.cz

My jsme během roku o veškerou vánoční výzdobu přišli. Ale vůbec mě to nerozčiluje, naopak mám radost, že mohu začít od znovu a vše hezky ladit. Něco málo už jsem nakoupila, ale jakmile budu mít chvilku, chystám se na nákup na tchibo.cz. Zamilovala jsem se tam do mnoha věcí, ale mezi jasné favority patří skleněné ozdoby s LED světýlky a závěsné zvonečky.

Týna,  beauty redaktorka

Nepotrpím si moc na trendy, co se týče Vánoc jako takových. Znamenají pro mě neměnící se tradice. Takže i co se týče dekorací, nejraději mám přírodní materiály a typické vánoční barvy, jako je červená, zlatá a zelená barva jehličí. A jako každý rok, i letos koukám po něčem, co mi vánoční náladu ještě vylepší. Líbí se mi třeba tahle závěsná klícka se severským mechem, jejíž krása pro mě tkví právě v její obyčejnosti. Koupíte ji tady.

Týna,  foto editor

Obecně si potrpím na hezký design a parádní barevné slazení. Ve chvíli, kdy ale řeč přijde na vánoční ozdoby, jako bych se neznala. Náš stromek je každý rok přehlídkou těch nejbizarnějších ozdobiček, které v obchodě najdete. Vánoční Tyranosaurus Rex, gramofon, kávovar nebo hranolky. Přesně takový ozdobičky byste u nás našli. Nejradši mám ty ze Sass & Belle, protože v jejich nabídce seženete všechny tvary od krabice se sojovým mlékem, přes jezevčíka, láhev s proseccem až po piňatu nebo Santu, co se zasekl v komíně. Stačí si vybrat!

Petra,  produkční a redaktorka joyonline.cz

Miluju předvánoční a vánoční čas! Miluju zdobit si byt a těšit se na nejkrásnější čas v roce - na Vánoce. A milují to i mí nejbližší, které k nám každoročně zvu na “vánoční” návštěvy. Ten čas, kdy se všichni sejdeme, nikam nespěcháme a užíváme si rodinné atmosféry je nejvíc! S výzdobou a dekoracemi se snažím každý rok si vyhrát a návštěvy překvapit. Proto si vždy pořídím něco nového, něco neokoukaného. A kde budu hledat inspiraci a lovit letos? Určitě na bellarose.cz! Mrkněte se i vy a neváhejte objednávat! 

Mariya, fashion redaktorka

Pro mě jsou Vánoce časem kouzelným a nemůžu si ho představit bez spousty světýlek, svíček i lucerniček. Miluju to zlaté teplé světlo a taky to, jak díky němu je hned doma útulno. Takže si nemůžu pomoct, a každý rok kupují nové a nové zářivé dekorace. Letos jsem si vyhlídla malou lucernu se zasněženou krajinou. Jestli se vám taky líbí, tak ji najdete v Jysku za 103 Kč.

Klára, redaktorka publicistiky

I vánoční dekorace mohou být vkusné a přsto navodit tu správnou atmosféru. Já jsem se letos zamilovala do světelných dekorací z betonu a kovuCellbes.cz. Dělají parádu za oknem i na stole. Minimalismu zdar!

sledujte nás na instagramu