Reklama

JOY TIPS: Připojte se ke grafičce Sandře a jděte si zaběhat pro dobrou věc

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
8527

Valentina, šéfredaktorka

Také patříte mezi lidi, kteří rádi podporují české a slovenské značky, které přichází s originálními kousky? Pak určitě vyrazte na Jarní LEMARKET do pražské Galerie Mánes, kde se vám již 21. května představí devadesát tvůrců společně s jejich výrobky. Nouze nebude o šperky, oblečení ani například designové hračky.

Pokud to však v sobotu nestihnete, nezoufejte. Jarní LEMARKET trvá až do něděle, 22. května. Více informací o akci i seznam prodejců, na které se můžete těšit, najdete na www.lemarket.cz :)

Verča, beauty redaktorka

Před nedávnem nám dorazila do redakce úžasná věc - našlehaná sprchová pěna "Nevinnost" od značky Soaphoria. Líbila se mi na první pohled - vypadá jako domácí našlehaný dezert v zavařovací skleničce. A po otevření? Ta vůně je prostě božská! Obsahuje bylinky a esenciální oleje a z koupele udělá zážitek pro všechny smysly. A co se mi na ní líbí ještě? To, že Soaphoria je mladá slovenská značka, takže v podstatě lokální věc! Tuhle skvělou našlehanou pěnu můžete za 225 Kč koupit na webu Folly.cz,  který mimochodem nabízí další kosmetické značky a skvělé výrobky s přírodními nebo bio recepturami, abychom byly nejen krásné, ale taky zdravé. Tleskám!  A to nejlepší nakonec - pět z vás tuhle pěnu od nás získá! Právě dnes totiž začínáme soutěžit rovnou o pět kousků. Sledujte nás na Facebooku! 

Terka, on-line editor

Jsem zamilovaná. Moc často tahle slova nepoužívám, ale když jsem viděla novou kolekci trois petits points jewelry pochopila jsem, co znamená láska. A přesně ve smyslu lásky, kterou musíte cítit víc, než o ní mluvit, vám chci o nejkrásnějších špercích říct jen jedno: koukněte se na ně sami a zamilujte se se mnou. Je přece jaro a k jaru ta láska, která vám bere dech, jednoduše patří. 

Karolína, on-line redaktorka

Také pořád posloucháte příběhy o super dobrodružných a levných dovolených v exotických zemích, ale stále se nemůžete odhodlat a někam vyrazit? Ať už vám chybí kuráž, čas na plánování nebo zkušenosti, mám pro vás tip, jak to snadno vyřešit. Stačí zajít na web www.travelplanner.cz, kde vám zkušení cestovatelé pomohou sestavit dovolenou snů na míru.

 

Mája, fashion redaktorka

Tábořit od svých dvanácti už nechodím, ale kvůli těmto roztomilým nožům nad tím teď dost vážně přemýšlím. Značka Victorinox totiž před nedávnem vyhlásila globální hlasovací soutěž o nejkreativnější klasický kapesní nožík a tyto návrhy zvítězily. Porota musela vybírat z neuvěřitelných 1022 návrhů z celkem 61 různých zemí. Který by oslovil vás?

Bára, stážistka

Selena Gomez poprvé v Praze!

Konečně jsme se dočkali. Nádherná okouzlující a už od prvního dílu Kouzelníků z Waverly všemi milovaná Selena Gomez zavítá do Prahy. 02 Arenu poctí svoji návštěvou v rámci Revival Tour, a to už letos 24. října! Mě osobně tahle zpráva nadchla natolik, že i veškeré chmury ohledně nedostatku peněz na účtu musely jít stranou a ještě ten večer jsem si spolu s nejlepšíma kamarádkama za společného falešného “Love You Like A Love Song” koupila lístky.

Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song

Sandra, grafička

Pokud vás taky chytila běhací mánie, mám pro vás tip na báječnou akci! Koná se tuto neděli 15. května v pražské Stromovce a jmenuje se "Běhejme a pomáhejme útulkům". Uběhnete tady 4 km a 1 km dojdete příjemnou procházkou. Vaše startovné ve výši 100 Kč poputuje do neziskové organizace Dejte nám šanci, která se stará o opuštěné staré a hedikepované pejsky, dále do sdružení Voříškov a do psího útulku Zelené Vendolí. Po běhu si můžete dát ve Stromovce pivko, pokecat a užít si koncert Michala Malátného, který se taky rozhodl tuto akci podpořit svým během i svým zpěvem! No není to paráda? Více informací najdete tady: https://www.facebook.com/events/1686463084975336/
Přijďte, ať je nás co nejvíc a můžeme co nejvyšší vybranou částkou přispět na skvělou věc! 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama