JOY TIPS pro milovnice fitness: Kde cvičíme, co cvičíme, jak se při tom líčíme i mnohem více!

Dostaňte se s námi do formy!
10780

Valentina, šéfredaktorka

Chcete konečně začít cvičit, ale klasická fitka nejsou nic pro vás? Jsou vám nesympatická a vadí vám, že na vás každý kouká? V tom případě se pro vás v Praze právě otevřelo ideální místo, kam se budete vyloženě těšit! JOHN REED Fitness Music Club v sobě spojuje hudební klub, designové prostředí, ty nejkvalitnější přístroje na posilování i cardio a zábavné lekce s virtuálními trenéry. Je to boží, věřte mi. Navštívila jsem tyto kluby už v Berlíně a ten pražský na Karlově náměstí je úplně stejně cool. V každém JOHN REED Fitness Music Clubu je hudba klíčovým prvkem, motivuje k co nejlepšímu výkonu.

A co je na hudebním programu vůbec nejlepší? Že vám dvakrát týdně ke cvičení zahrají live DJ sety hudebníci z lokální i zahraniční scény. Takže už asi chápete název „Fitness Music Club“...  V rozhlehlém prostoru (1800 m2) se míchají street art, asijské elementy, etnické prvky s atmosférou britského klubu a moderním umění. Takové prostředí byste si určitě s fitkem dříve nespojili. Já osobně ale na John Reed konceptu oceňuji nejvíc virtuální skupinové cvičení CYBEROBICS®. S těmito kurzy mohou členové klubu trénovat mezi šestou ranní až do půlnoci a vybírat z vice jak padesáti různých kurzů se zaměřením na spalování tuku, svalovou hmotu, tanec, relaxaci nebo jízdu na kole. Členství začíná už na 500 Kč za měsíc!

Karolína, on-line redaktorka

Od doby, kdy jsem se začala učit na červnové! státnice jsem nehnula ani palcem u nohy. A při pohledu do zrcadla i dobíhání tramvaje si uvědomuji, že to musím změnit. Ze začátku to bude asi hadcore, ale já to prostě dám! Určitě to však nepůjde bez zakoupení pernamentky a malé motivace třeba ve formě nového fitness oblečení. Oko mi padlo na barevné novinky od SKINS. A to by v tom byl čert, aby mi profi kompresní oblečení nepomohlo dostat se rychle do formy! Více informací o významu kompresního oblečení i širší nabídky fitness kousků najdete na www.skins.cz.

 

Týna, beauty redaktorka

Pro pleť je během cvičení určitě nejlepší, když je nenalíčená a jen ošetřená lehkým krémem – to všichni víme. Já se ale nenalíčená necítím ve své kůži, takže se úpravě nevyhýbám ani při cvičení. Námaha a pot udělá s mou snahou samozřejmě svoje, ale alespoň mám pocit, že jsem udělala maximum pro to, abych nevypadala úplně použitě. Samozřejmě si na obličej nenanáším několik vrstev produktů, ale lehký tónovací krém a řasenku nevynechám nikdy. A protože jsem včera byla na představení novinek od Sephory, mám pro vás tip – řasenka Urban Decay Trouble Maker prý vydrží sex, saunu i snowboarding, takže předpokládám, že i cvičení! Navíc vytvoří na řasách objem a tvar. Koupíte ji za 720 Kč na eshopu www.urbandecay.cz

Lucka, fitness redaktorka

I když je venku už opravdu podzim, nikdo mě nedonutí se zavřít do fitka a spolu s ostatními tam cvičit jak ovce. Já prostě miluju být venku, zbožňuju dlouhé procházky nebo si jít zaběhat. A mým novým společníkem jsou skvělá bezdrátová sluchátka Beoplay H5. Takže super zvuk a už žádné kabely. Navíc pro iPhone maniaky mají další skvělé plus – dálkové ovládání s mikrofonem.  To mi teď to běhání půjde zase o něco lépe…

Petra, on-line redaktorka

Hot yogu miluju celoročně ale s příchodem podzimu a chladných deštivých dnů se moje vášeň pro tento sport aktivuje na maximum. Když jsem ji zkusila poprvé, myslela jsem, že nezvládnu dokončit lekci. Překonala jsme se, lekci dokončila a od té doby jsem ji úplně propadla. Strávíte hodinu v krásně vyhřáté místnosti a lekci od lekce se hranice vašeho "tohle je moje maximum", posouvají dál a dál. Skvěle si vyčistíte hlavu, zbavíte se škodlivých látek a toxinů, protáhnete tělo a dokonale vytvarujete postavu. Za mě je hot yoga jedním z nejlepších prostředků na dokonalou relaxaci, při které se vám jako bonus nádherně vyrýsuje postava a získáte množství pozitivní energie, o které se vám ani nesnilo. 

Klára, foto editorka

Dnešní tipy jsou na téma fitness a sportu. Já se musím přiznat, že návštěva fitka není nic pro mě. Mám ráda když běžím a krajina se kolem mění, běhání na páse mi nic nepřináší. Takže chodím běhat do parku a potom si dávám cvičení doma a to ve společnosti té nejvíc nabíjející youtuberky Rebeccy Louise, jejíž videa vám chci doporučit. Pokud se stejně jako já samy nedokopete, vsaďte například na toto 10 minutové abs cvičení po vzoru andílku Victoria's Secret. 

Victoria Secret Abs | Rebecca Louise

Mariya, fashion redaktorka

Nevím proč, ale s příchodem podzimu, chladného počasí a brzkého stmívání se mi čím dál tím méně chce namáhat. Nejraději bych byla nonstop zachumlaná v dece s horkým čajem v ruce a dělala, že žádný sport ani neexistuje. Na jaře bych se ale nepoznala, takže musím zatnout zuby a makat. Jedním z mých nejoblíbenějších sportů je tenis. Při něm rychle zapomenu, že se do toho nutím, spíš se soustředím na výhru a představuju si při tom, že jsem jako Kirsten Dunst ve filmu Wimbledon :D Ani si nevšimnete, že vlastně hodinu, dvě intenzivně pobíháte sem a tam. Tomu, kdo ještě nezkusil, opravdu doporučuju!

Foto: Getty Images & PR