JOY TIPS: Pudrově růžová kam se podíváš

Možná už by se to dalo nazvat posedlostí, ale my tu barvu prostě milujeme...
10767

Klára, foto editorka

Letní období plné venkovních akcí pro letošní rok definitivně končí, ale zima má také své výhody. Nikdo vám přeci nemůže vyčítat lenivost, když je venku chladno a pošmourno. Místo party můžete klidně zůstat doma. Ať už to bude romantický večer s partnerem nebo se budete chtít rozmazlovat sama, budete potřebovat hezké domácí oblečení. Já volím krásný saténový set z F&F v pudrové barvě, která se prostě nikdy neomrzí.

Petra, on-line redaktorka

Podzimní trendy v pudrové barvě jsem si absolutně zamilovala už před nějakým časem. To jsem ale ještě netušila o tom, že se mi dostane do rukou limitovaná edice Catrice, kterou značka vytvořila ve spolupráci s návrhářem Dawidem Tomaszewským. Designově dokonalá kosmetická taštička v pudrové barvě, která obsahovala dvě rtěnky a paletu očních stínů se tak stala láskou na první pohled a dotek. Design všech zmiňovaných kousků je tak stylový a krásný, že je rozhodně nebudete chtít schovávat do žádné kosmetické taštičky ale hrdě si je vystavíte v koupelně, popřípadě budete nosit kosmetickou taštičku neustále s sebou. A můžete si být jisté, že jakmile z ní jakýkoliv produkt Catrice vytáhnete, stanete se okamžitě středem zájmu všech fashion "maniaček" v okolí. Buďte stylová a nenechte si ujít limitovanou edici Catrice, která bude k dostání od půlky října na e-shopu www.kupkosmetiku.cz. Uvidíte, že luxusní design této kouzelné taštičky i produktů, které se ukrývají uvnitř si zkrátka zamilujete!

Týna, fitness redaktorka

Zbožňuju pudrové vůně i pudrové odstíny. Tato nenápadná barva i vůně působí čistě, elegantně a žensky, což je přesně to, co mám ráda. Momentálně mám obrovskou chuť pořád za něco utrácet, nejraději bych si něco na sebe kupovala třeba každý den. Potřebuju boty, kabát, svetr, košile, basic věci - prostě je toho hodně! A taky moc nerozumím tomu, jak se mi mohlo podařit pořád nevlastnit žádný bomber, i když ho mám na wish listu už tak dva roky. Tak třeba tenhle se mi MOC líbí.

Karolína, on-line redaktorka

Celou minulou zimu jsem odchodila v Timberlandech a letos tomu zřejmě nebude jinak, proto si říkám, že bych si možná zasloužila ještě jedny. Nebo ne? Limitovaná edice Pastel Rose by mým outfitů jistě přišla vhod! Co myslíte?