JOY TIPS: Rozzařte noční Prahu s on-line redaktorkou Klárou

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
9154

Valentina, šéfredaktorka

Dlouho jsem sháněla péči, po které budu ráno vypadat tak, abych mohla použít hashtag #iwokeuplikethis ... A konečně se mi poštěstilo. Řada Vichy Idéalia je sice na trhu už delší dobu, já jsem se ale k jejímu otestování dostala až teď, ale znáte to: lepší pozdě nežli později! Rychle se vstřebává, hydratuje a vážně po ní mám prozářenou pleť po celý den. Poctivě používám sérum, denní krém i speciální přípravek pod oči a opravdu vřele doporučuji celé combo. Kombucha obsažená v produktech Vichy Idélia vám obličej barevně sjednotí i vyhladí drobné vrásky. A to chcete!

Mája, fashion redaktorka

Co může mít vážná hudba a breakdance společného? Berlínští tanečníci ze skupiny Flying Steps vám to moc rádi předvedou! Po čtyřech letech se k nám vrací dechberoucí show Red Bull Flying Bach, která kombinuje svět breakdance a úderný klavír Johanna Sebastiana Bacha. Představení v Praze se koná 23. i 24. září a v Ostravě 1. října. Prodej vstupenek probíhá v síti Ticketpro.  

Verča, beauty redaktorka

Vždycky, když se odněkud vracím, přemýšlím, co přivézt jako dárek holkám v redakci. I když...v poslední době už vlastně ani nepřemýšlím. Minule jsem přivezla balení čokoládových košíčků plněných burákovým máslem Reese's a jen se po nich zaprášilo. Teď jsem je přivezla znovu a co myslíte? Všechny se vypařily během dopoledne. A protože už se tahle americká sladkost prodává i u nás, doporučuji je vyzkoušet i vám. Jenom pozor, jsou návykové!

Kristýna, fitness redaktorka

Máte rádi nutellu? Já se musím přiznat, že tahle věc patří mezi moje guilty pleasure. I přes to, že vím, že to není zrovna nejzdravější svačinka, mám ji spojenou s dětstvím, kdy ji pro mě a mou ségru mazala máma ke snídani na plátek chleba. Ale samozřejmě ji nejím jen proto, že ve mně tahle lískooříšková lahůdka vyvolává vzpomínky, zkrátka mi chutná. A takové cupcakes s nutellovou polevou nebo banán s nutellou…  Když musím, tak musím. Od zítřka si s nutellou můžete zahrát o Fatboye s logem značky nebo o retro toastovač. Stačí, když si koupíte dvě sklenice nutelly, zajdete na www.nutella.cz, zaregistrujete se a kreativně popište, jak začíná váš den. Jdete do toho? 

Tereza, on-line editor

Plány na víkend jsou pro mě vždycky velkou otázkou. I když se ráda válím doma, říkám si, že to budu moct dělat celou zimu a taksi chci ještě poslední víkendy, v průběhu kterých má být hezky a teplo, užít někde venku. A jak vypadá ideální plán na víkend, který je právě přede mnou? Chci Zažít město jinak. Jedna velká akce, která se bude konat snad na každém rohu už od soboty 17. září se těším celý rok podle programu to letos bude bomba. Kavárny, pop-up restaurace, workshopy, koncerty, velká porce pohody a úsměvů! Přidáte se taky? 

Klára, on-line redaktorka

Ačkoliv nejsem úplným nadšencem do běhání, některé akce s ním spojené mi jsou hodně sympatické. Jednou z nich je i NEON NIGHT RUN PRAHA a to především proto, že za každého účastníka běhu putuje na konto nadačního fondu Kapka Naděje 50 Kč na dětskou onkologii v Praze. A také proto, že to je noční běh, který díky neonovým doplňkům rozsvítí celé město. Již třetí ročník téhle neon běžecké party startuje 24.9. v Letenských sadech v 19:15. Takže pokud vás tahle idea nadchla stejně jako mě, neváhejte se přihlásit zde

P.S.:Nebojte je to jen 5 kiláků a startovní balíček mimo jiné obsahuje i Birell pivo v cíli a čokoládku od firmy CHOCOLAND.