Reklama

JOY TIPS: Šéfredaktorka Valentina vás zve na akci nabitou designem

Novinky, inspirace i drby přímo z redakce...
Reklama
8480

Valentina, šéfredaktorka

Pokud se chcete podívat na zajímavou prezentaci tvorby současných českých studentů a absolventů Ateliéru módní tvorby na UMPRUM, tak máte od zítřka do neděle jedinečnou možnost. Výstava českého módního designu Last Fata Morgana, oceněná hlavní cenou (Country Award) na International Fashion Showcase 2016, oficiální doprovodné akci London Fashion Week, se totiž přesouvá do Prahy. K vidění bude od 6. do 8. května 2016 ve Ville P651 na pražské Ořechovce. Výstavu organizuje České centrum v Londýně ve spolupráci s UMPRUM. Já se tuto akci určitě nenechám ujít, protože mě zajímá nejen mezinárodní úspěch našich mladých designerů, ale také miluji prvorepublikové stavby, mezi které zmíněná vila v Pevnostní patří. Potkáme se? 

Verča, beauty redaktorka

Taky patříte mezi šťastlivce, kterým pleť zdobí (ať už nárazově nebo neustále) akné?  U mě se střídaji fáze, kdy jsem v pohodě a kdy zuřivě bojuji proti náletu pupínků. V druhém případě pak jde stranou veškerá běžná péče a sahám po dermokosmetice z lékárny, která je určena právě na vymýcení akné. A tak mi udělalo velkou radost, že se v lékárnách dá aktuálně koupit balíček kosmetiky La-Roche Posay "Effaclar", zaměřený přesně na tento problém, a to - pozor! - za pouhých 199 Kč. Kit obsahuje pěnivý gel na čištění pleti a krém Effaclar Duo, který uvolňuje póry, předchází vzniku pupínků a hojí zanícenou pleť.  Já si jdu svůj balíček první pomoci na pupínky hned objednat. Pokud byste chtěli taky, mrkněte sem: www.laroche-posay.cz

Karolína, on-line redaktorka

Dneska jsem zjistila, že 50% mužů a 56% žen bojuje s únavou. A víte, co je její hlavní příčinou? Nedostatek železa! Dalšími příznaky nedostatku tohoto stopového prvku je lámání nehtů a vlasů. A protože já jsem v poslední době unavená vážně fest (těžko říct, jestli na to má vliv i těhotenství), tak jsem se rozhodla, že si to železo doplním. A jako jeho nejlepší zdroj jsem vyhodnotila Floradix, který neobsahuje jen železo, ale i další látky, které tělo připraví na jeho vstřebání. Navíc je bez konzervatnů, v tekuté formě a vhodný i pro těhotné a kojící ženy i děti. Pořídíte ho v lékárnách za zhruba 249 Kč.

Týna, fitness redaktorka

Dobrých legín na cvičení není nikdy dost. Alespoň pro mě teda ne! A tyhle od Nike jsou jako vždycky skvělé po designové i funknčí stránce. Já mám pocit, že je asi tak trochu potřebuju. :) Hledejte je na nike.com pod heslem Nike Tight of the Moment.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama