JOY TIPS: Šílené nákupy v papírnictví i vymazlené pracovní stoly - to je naše!

Bloky, tužky, diáře, krabičky. Aaach!
10225

Valentina, šéfredaktorka

Poslední dobou se mi bohužel kupí hodně pracovních i mimopracovních úkolů, které nejsem schopná si všechny zapamatovat. Proto se pro mě sepisování to do listů stalo naprosto nezbytnou aktivitou. Co si nenapíšu, to zapomenu. Občas si kvůli tomu připadám jak stará bába, ale je to pořád lepší varianta, než pak zjistit, že jsem zapomněla něco odevzdat nebo dojednat a bude z toho průšvih. A protože si moc nepotrpím na přezdobené věci, tak mám teď vyhlídnutý skvělý TO DO trhací bloček od Design Letters. Koupíte ho (a spoustu dalších skvělých papírenských i jiných doplňků od této značky) na www.nordicday.cz

Týna, fitness redaktorka

Papírnictví, fixky, sešity, obálky, dopisní papíry, cedulky, lepítka... to je moje. Stabilo fixek a zvýrazňovačů mám na stole v redakci stoprocentně nejvíc a vůbec mi to nevadí, potřebuju totiž všechny barvy. Teď navíc přišla tato značka s novou řadou – 6 trendy pastelovými odstíny. A všechny jsou samozřejmě krásné, určitě pro ně zaběhněte. Já už je mám, jak jinak. :) 

Klára, foto editorka

Papírnictví miluju už od malička, jejich specifickou vůni bych mohla nasávat celé dny. V poslední době jsem si oblíbila papírnictví Plojhar, kde mimo klasické designové papírenské potřeby najdete i krásné dárkové krabice, které se hodí všem z nás, pro které je balení dárků španělskou vesnicí. Hodí se skvěle ale také jako doplněk do bytu, či jako ozvláštnění kancelářského stolu. 

 

Karolína, on-line redaktorka

Nepravidelně se u mě střídají dvě období - období, kdy plánuju jak ďas a pak chvilky, kdy nechávám čas jednoduše plynout. Nyní jsem v té první fázi. Dát časově dohromady školu, práci a mimino je totiž bez harmonogramu nemožné. A co že teda musím mít na pracovním stole? Diář! A jaký? Už několik let jsem věrná značce Moleskine a nemůžu si ji vynachválit.

Tereza, on-line editor

Možná už jsem vám to několikrát říkala, ale věřím tomu, že opakování je matka moudrosti - žeru všechny papírnictví a kdybych mohla, klidně se do nějakého pěkného rovnou nastěhuji. Jen máloco mi udělá takovou radost jako tužky, které píšou perfektním inkoustem a mají šířku tak akorát. Miluju nové bloky, do kterých mi sice chvíli trvá, než napíšu první slovo, ale pak už ho popíšu celý během okamžiku. Papír, tužka, psaní a čmárání na mě má až terapeutický účinek. A věřím, že v tom nejsem sama. Pokud bych ale měla jmenovat jedno papírnictví za všechny, které mi dělá radost při každé návštěvě, bude to MUJI. Dokonalosti v tom nejjednodušším designu s bezchybným provedením přesně podle pravidel současného minimalistického trendu, prostě stojí za to a až si projdete jejich stránky, pochopíte o čem mluvím. Škoda, že do nejbližšího kameného obchodu musím až do Berlína, ale třeba někoho přivedu na cool podnikatelský plán! #enJOY MUJI!

Bára, beauty redaktorka

Na mém pracovním stole nesmí za žádnou cenu chybět kalendář, několik čistých archů papíru, oblíbená propiska a … zrcátko! Nedávno jsem na blogu www.kitchenetteshop.cz narazila na jedno kulaté mosazné, které jsem si musela hned pořídit. Je od dánské značky Meraki, která kromě šetrné kosmetiky vyrábí i doplňky, které vaši koupelnu promění v luxusní spa. Radost pohledět!

Mariya, fashion redaktorka

Nevím, jestli jsem sama, kdo se totálně zbláznil do bambulek, ale já bych je mohla mít úplně na všem - boty, kabelky, oblečení, náušnice i náhrdelníky, to vše s bambulkami prostě vypadá líp :) Teď jsem našla způsob,  jak je propašovat i do práce. A to v podobě zábavných připínáčků, takže  nástěnko, třes se!  Různobarevnou sadu desítí kusů najdete na www.nordicday.cz za 314 Kč.

sledujte nás na instagramu