JOY TIPS: Sportovní zážitky, které vám nesmí uniknout

Běh, kruháč i něco pro odpůrce sportu!
10147

Valentina, šéfredaktorka

Ačkoli tomu aktuální venkovní teploty nenapovídají, léto se nezastavitelně blíží. A málokterou z nás období, kdy se má začít ukazovat víc kůže, nestresuje. Pokud máte pocit, že jste přípravu na dokonalou postavu zase podcenila, rychle se do toho pusťte. Lepší pozdě nežli později, znáte to. Navíc zrovna dneškem startuje super projekt od Reeboku, který vám v honbě za dokonalým tělem může hodně pomoct. Jde o běžecké tréninky v Praze, Brně a Olomouci. Pravidelní účastníci budou odměněni vybavením Reebok a možností zúčastnit se štafetového běhu Sněžka-Praha... Tomu říkám pořádná motivace! A pokud vám přijde běhání na jedno brdo, tak vás plánované tréninky vyvedou z omylu. Budou se totiž měnit jak lokality, na kterých se bude trénovat, tak i typy výběhů. Tréninky budou zaměřené na střídačku na vytrvalostní běh, dynamický běh i běh s překážkami a posilováním. Více informací hledejte na www.facebook.com/ReebokCzechRepublic/?fref=ts.

Tereza, on-line editor

Sport mě prostě nebere! Vědí to všichni v mém okolí. Když se moje jméno dostane do jedné věty se slovy jako pohyb, běh, kotoul, berou to všichni jako vtip, který je potřeba brát s dostatečným nadhledem. Představa zpocených funících těl... Díky, nechci! Vlastně ale teď existuje jeden sportovec, který je mi v mnoha ohledech sympatický. Promiňte, ale jestli je sport jeden velký večírek a jednou do roka kop na bránu, jdu do toho! Myslím, že už jste o něm slyšely, ale jen pro jistotu – seznamte se s Lavim! Je to sice jen seriál, ale tak nějak si myslím, že je autentičtější víc, než jakýkoliv časosběrný dokument.

První tři díly máte tady a pro další už teď předplácejte OBBOD! Tam se totiž už brzy budou dít věci. Filmy, seriály, Vyšehrad s Lavim v hlavní roli a tak dále...  

Vyšehrad 1.- 3.díl

Karolína, on-line redaktorka

Že už vážně nevíte, jak sami sebe přesvědčit alespoň ke krátkému běhu? Mám pro vás tip - běžecké tréninky po boku českých celebrit v pražské Stromovce. Vyberte si termín, zaregistrujte se, nazujte běžecké boty a nechte si od profesionálů vysvětlit vše od základu včetně například dýchání a našlapování. 

S kým byste se chtěli proběhnout? S Evou Perkausovou, Davidem Gránským nebo raději třeba s Renatou Langmannovou? Je to jen na vás, koho si vyberete, na každém tréninku bude přítomen někdo jiný. Více informací i registrační formulář naleznete na www.prima-run.cz.

P.S. Kdo vše poctivě natrénuje, tak se může zúčastnit i pětikilometrového běhu inSPORTline Prima Run.

Klára, foto editorka

Chcete se dát do formy před plavkovou sezonou, ale nevíte, jak přesně na to? Zajděte na kruháč! Jedním z nejlepších kruhových tréninků v Praze je Freshkurháč. Ten je založen na komplexním posílení celého těla. Nové a netradiční cviky najdete na každém tréninku, stejně jako kopec zábavy se správnými lidmi. Vybrat si navíc můžete ze 4 náročností, takže pokud jste, stejně jako já, celý rok nic nedělali, nemusíte se bát, že se před ostatními  ztrapníte. Stačí jen navštívit FreshStartér, který je určen pro sportovce po delší pauze bez tréninku. Tak směle do toho, první trénink je totiž zdarma!

sledujte nás na instagramu