JOY TIPS: Technické vychytávky, které vám budou dělat radost 24 hodin denně

Focení pod vodou, nejlepší mobilní hra v nové 3310, i jednorožec, který probudí vybitý telefon k životu!
10305

Klára, fotoeditorka

Nedávno jsem si prohlížela stará fotoalba a začalo mě neskutečně mrzet, že už si v dnešní době fotky skoro vůbec nevyvoláváme. Našimi fotoalby jsou sice Instagramy a Facebooky, ale to přece není ono! A tak jsem pátrala a narazila na super věc, kterou je kapesní tiskárna k vašemu smartphonu. Tu si jednoduše připojíte k vašemu chytrému telefonu třeba i na dovolené a snímky okamžitě zhmotníte. 

 

Kristýna, fitness editorka

Bez čeho nemůžu v žádném případě vyjet na dovolenou? Bez voděodolného krytu na mobil. Vyzkoušený mám tenhle a je naprosto super. Jednoduše do něj telefon nandáte i vyndáte, můžete ho v pohodě ovládat i pod vodou a opravdu vám do něj nenateče. A to ani při surfování v mořské vodě! Určitě se do něj vyplatí investovat, za zničený mobil to nestojí. 

 

Valentina, šéfredaktorka 

Moje vlasy bohužel nejsou ani rovné ani super vlnité. Proto jsem tak trochu závislá na žehličce na vlasy. A vzhledem k mé závislosti si ji beru s sebou na cesty. I v případě, že je to pouze výlet na jednu noc. Celkem často létám na pracovní cesty jen na otočku, tudíž si s sebou neberu žádná velká zavazadla, ale jen příruční kufr. Musím si tedy důkladně promýšlet, co si zabalit a co nechat doma. Žehličku, jak už jsem zmiňovala, nevynechávám nikdy, ale je pravda, že zabírá zbytečně moc místa. Proto si teď brousím zuby na malou (18 cm dlouhou) cestovní žehličku BaByliss GPB007E, která mi spolehlivě narovná vlasy a zároveň mi díky ní zbyde v kufru více místa na extra pár bot nebo knížku do letadla. Má navíc i termorezistetní pouzdro, takže není třeba být ve stresu, že zničí obsah kufru, když si budu vlasy upravovat na poslední chvíli před odjezdem na letiště. Navíc zvládne vlasy i nakulmovat. Koupíte ji za 649 Kč. 
Mája, fashion editorka
Ještě do nedávna jsem power banky neuměla ocenit. Zdálo se mi mnohem smysluplnější nosit s sebou normální nabíječku, než takat nějaké zařízení, které je kolikrát dost těžké. Když jsem ale zahlédla na Aliexpress tento kýčovitý skvost, mé srdce roztálo a dost vážně přemýšlím nad tím, že si tento kousek pořídím.  Nevím, jestli ho naplno využiju, ale jako ozdoba na poličku bude taky dobrý.  Cena se pohybuje kolem desítí dolarů.
 

Bára, beauty guru

Musím říct, že když jsme s naší fotoeditorkou Klárkou vyrážely na tiskovku ohledně představení novinek legendární značky Nokia, hodně jsme se těšily. Už dopředu jsme totiž věděly, že se tam potkáme s naší dávnou láskou z mládí – Nokií 3310. A taky jo! Obě jsme nadšeně vzpomínaly na školní léta a tenhle (tehdy vymodlený) telefon, který se teď vrací v o něco modernější podobě. Je lehčí, má zabudovaný foťák a barevný display, a navíc baterku, která vydrží až 30 dní (takže je perfektní na cesty, obzvlášť, pokud se chystáte do divočiny a nevíte, kdy narazíte na fungující zásuvku). Jo, a taky ho kromě klasické modré varianty můžete pořídit ve žluté, červené a stříbrné. A co k tomu dodat? Že téhle srdcovce zkrátka nejde odolat. PS: Hada si v ní můžete zahrát pořád!!! 

Tereza, on-line editor

Nejsem úplně technický typ. V životě mi dělá radost komunikace s lidmi, neustálé potkávání všech mých nejmilejších, miluju procházky, jídlo, jedinou technickou vychytávku (kromě telefonu, no tak jak bych se v dnešní době s těmi lidmi domluvila), kterou v životě potřebuju víc než cokoliv jiného, jsou bedny! Bez hudby nežiju a jestli to máte stejně a chcete mít nejlepší zvuk doma i na pikniku s kamarády, vsaďte na BeoPlay! Láska!