JOY TIPS: Tentokrát vám prozradíme, jaké je naše oblíbené spodní prádlo

Značky, barvy, střihy,...
10723

Valentina, šéfredaktorka

Tip na téma "oblíbené spodní prádlo" pojmu asi trochu jinak než zbytek redakce. Ráda bych vás totiž seznámila s novou kampaní Intimissimi, která je trochu jiná, než klasické reklamy na spodní prádlo, v kterých jsou vidět jen dokonalé sexy postavy modelek. Italská značka svojí 

kampaní šíří poselství svěží a originální formou – nefiguruje v ní prádlo ani ženské tělo. Kampaň nás vybízí, abychom nahlédli pod povrch života silných žen a oslavili jejich osobní úspěchy. Intimissimi vyznává filosofii, že krása pramení z vnitřní síly ženy a z jejího charakteru. Ambasadorkami této kampaně se staly ženy, které si vybudovaly jméno v různých oblastech: modelka Irina Shayk, tenistka Ana Ivanovic, kuchařka a podnikateka Ella Mills a herečka Dakota Johnson. Tyto čtyři osobnosti nabízejí mnohem více než sexualitu a touhu, tedy dvě věci běžně spojované s reklamou na spodní prádlo. Prezentují se svojí silou, ambicí a osobní integritou. A tomu dávám palec nahoru! #intimissimi #insideandout

Karolína, on-line redaktorka

Chvilku mi trvalo, než jsem pochopila, že za módní kousky, které nejsou vidět, je nutné utrácet úplně stejně jako třeba za svetry nebo boty. Spodní prádlo nijak neladím, je to tak trošku punk. Vždy jde však o prádlo černé, červené, vínové nebo krémové barvy. Na kalhotky chodím do Intimissimi. Miluju jejich brazilky - ať už s krajkou vepředu nebo vzadu. A co se podprsenek týče, tak nyní zběsile nakupuji krajkovky bez kostic v H&M - jsou krásné a pohodlné a stojí jen 399 Kč!

Týna, fitness redaktorka

Na krásné a zároveň pohodlné prádlo nedám dopustit. Cítím se díky němu sebevědomě, takže jednou za čas do nákupu bez výčitek investuji. Se správnou velikostí podprsenky si nechám ráda poradit od odbornic (já mám vyzkoušené ty ze Spravnapodprsenka.cz – tam jsou opravdu skvělé), protože jakmile mi podprsenka nesedí nebo mě někde škrtí, jsem z toho nervózní a necítím se ve své kůži, protože mi pak nesedí ani oblečení tak, jak má. Osvědčila se mi značka Calvin Klein, jejich podprsenky mi zkrátka padnou jako ulité. A co se týče kalhotek, miluju "brazilky" od Victoria's Secret. Takže kdykoliv jede některá z mých kamarádek do Londýna nebo do Ameriky, zaúkoluji je, aby mi přivezly pořádnou zásobu. Takže doufám, že tam někdo z mého okolí zase brzy pojede. Potřebuji totiž minimálně tyhle. :) 

 

Klára, foto redaktorka

Pokud milujete spodní prádlo Victoria's Secret stejně jako já, ale cestovat do Londýna či Paříže pokaždé, když si ho chcete koupit, bohužel také stejně jako já nemůžete, mám pro vás super zprávu. Můžete si ho snadně zakoupit přes český e-shop BePink. Doručení je zdarma a bude u vás za 1-2 dny. A najdete tam také značky jako Armani, Selmark či Calvin Klein. 

 

 

Mariya, fashion redaktorka

Miluju krásné prádlo a s ním i ten pocit sebejistoty! Když totiž víte, jak nádherný kousek na sobě  máte, hned se úplně jinak "nesete". Už dlouho pokukuji po kompletech od Maison Close. Jsou neuvěřitelné. Toto prádlo najdete v butiku www.intimity.cz.

Petra, on-lide redaktorka

Victoria s Secret lovers. Pokud jde o spodní prádlo a celkově o veškeré "příslušenství" k němu (rozumějte tělová mléka, tělové parfémy, vonné mlhy do vlasů, třpytky v tělovém pudru, emulze...), vítězí u mě jednoznačně a na plné čáře značka Victorias Secret. Jejich prádlo je naporsto dokonalé - a to nemluvím pouze o sexy krajkách, ale i o funkčním sportovním prádle - a vše, včetně designu, mají promyšlené do posledního detailu! Jejich sportovní prádlo ale i samotné věci na sport nemají jedinou chybu! Proto pokaždé, když kamkoliv cestuju, sleduju, jestli mají VS nebo ne :), návštěva jejich storu mě pak rozhodně nikdy nemine. No dobře, už se párkát stalo, že jsem si vybírala svoje cesty i podle toho, kde právě VS mají a kde ne :) Ale to si nechte jen pro sebe, doma by mi tenhle "zatím utajený" argument, proč jet právě sem, neprošel :) 

 

sledujte nás na instagramu