Reklama

JOY TIPS: Tipnete si, které oblíbené značce propůjčila kráska Karlie Kloss svou tvář?

Novinky, inspiraci i drby přímo z redakce...
Reklama
8600

Valentina, šéfredaktorka

Víc než tip na konkrétní produkt nebo akci se s vámi tentokrát chci podělit o událost, která mě velmi mile potěšila. Novou tváří značky Swarovski se totiž stala Karlie Kloss. Tuto americkou modelku máme v redakci rádi, i proto byla tváří naší březnové obálky! Nejen, že je krásná, ale taky inspiruje mladé ženy k tomu, aby byly samy sebou a nebály se říct svůj názor. Baví nás i její youtube channel, kde se se svými subscribery dělí o pohledy do zákulisí světových módních show nebo ochotně odpovídá na dotazy svých fanoušků. Kreativní ředitelka Swarovski Nathalie Colin se k nové spolupráci s Karlie vyjadřuje následovně: „Jsme velmi nadšeni z toho, že se Karlie stala novou tváří naší značky. Je velice krásná a navíc z ní vyzařuje modernost, svěžest, sebejistota, elegance a spontánnost. Všechny tyto atributy jsou charakteristické i pro naše kolekce.“ A JOY toto nadšení naprosto chápe! 

Tereza, on-line editorka

Karl Lagerfeld na Zootu. KARL LAGERFELD na Zootu! K-A-R-L L-A-G-E-R-F-E-L-D! Sny se stávají skutečností nejen v pohádkách a po jednom kliknutí na stránkách ZOOT.cz do galerie nejlepších kousků od návrháře, kterého miluje celý svět, se splnily i ty mé. Mám radost, jsem šťastná a jdu nakupovat! A vy pojďte taky, než se všechny kousky ošerpují slovem vyprodáno.

Verča, beauty redaktorka

I když kosmetiku a všechny beauty novinky miluji, na sladkosti nedám dopustit stejně tak. V redakci si poslední dobou ujíždíme hlavě na M&M's bonbonech a najednou... Červený a žlutý se ztratili. Nechávají ale po sobě stopy v podobě legendárních eMek a my je vyrážíme hledat. Zapojte se do hledání společně s námi a sdílejte cokoliv připomínajícího „eM“ nebo přímo s písmenem „eM“ a sdílejte to na Instagramu s hashtagem #posilejemka. Každá taková fotka totiž může být stopou k jejich nalezení. Čím zajímavější a rafinovanější, tím pravděpodobněji povede k jejich odhalení. Na 30 nejlepších lovců „eMek“ čeká hromada čokoládových M&M‘s. Tak se připojte a zachraňte čokoládový svět!

Karolína, on-line redaktorka

Už dlouho si brousím zuby na nějaké vážně výjimečné a stylové sluneční brýle. A vypadá to, že už mám konečně vybráno! Zaujala mě italská značka SNOB Milano, která brýle vyrábí ručně. Jde proto o výjimečné kousky, kterých si každý hned všimne. Takže pokud chcete vyčnívat z davu a navíc kvalitně ochránit své oči, tak se mrkněte na www.snobmilano.cz. Já nejspíš zvolím model GAFI. A vy? :)

 

Týna, fitness redaktorka

Vsaďte se, že Kinder vajíčkem uděláte radost i dospělým. V kolekci Kinder JOY najdete figurky z Doby ledové, tak tomu přece neodoláte. :) A ten název? Tomu už nejde odolat vůbec.  

Bára, stážistka

U nás v redakci to probíhá zhruba tak, že od první chvíle, kdy zasedneme za svůj pracovní stůl, probíráme, co si dáme k obědu, a již s posledním soustem oběda začínáme dumat nad tím, co zvolíme jako sladkou tečku. Jídlo prostě milujeme a jsme si jisté, že nejsme samy. Nicméně jsou dny, kdy nemáme dostatek času sníst si jídlo v pohodlí kanceláře, natož si nějaké připravit. V takových chvílích moc ráda sáhnu po krabičce JAPU.  Výběr je jak ze slaných verzí, které jsou nejen zdravé, ale i zasytí, tak ze sladkých, které se skvěle hodí na snídani. Mým osobním favoritem je pohanková kaše s višněmi mákem a mátou, která chutná skvěle i za studena. JAPU je k dostání v prodejnách se zdravou výživou.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama