Reklama

JOY TIPS: TOP hry pod stromeček i na Silvestra

Inspirace, novinky i drby přímo z redakce...
Reklama
9689

Mariya, fashion redaktorka 

Ať už něco slavíme doma nebo s kamarády, vždy hrajeme stolní hry.  K oblíbeným stálicím patří Aktivity, Time's Up! Filmy a hlavně Scotland Yard od Ravensburger. Genialita této hry není v zápletce (i když je super), ale především v tom, že při hraní je minimální šance toho, že se totálně zhádáte. Každý hraje téměř sám za sebe (je sice lepší sladit tým detektivu, ale povinnost to není), a tím se předejde všem možným konfliktům :)

 

 

Týnka, fitness redaktorka

Můj tip na společenskou hru? Jednoznačně tichá pošta. Čím víc lidí, tím lepší. A když v sobě máte i kapku alkoholu, stojí to vážně za to. U nás pak samozřejmě vedou Activity, které naší partu zatím ještě neomrzely. Teď mě ale zaujala nová hra Telepatie od Albi. Její smysl spočívá v tom, že do dvojice dostanete kartičku, na které je napsané nějaké slovo. K tomu napíše každý skrytě další slova, která ho k vylosovanému slovu nabídne. Zapsaná slova se pak porovnají a za každou shodu se posouváte vpřed. Koupíte ji na Albi.cz za 629 Kč.

 

Verča, beauty redaktorka

Různé slovní hry se mnou babička hrála od malička a nejvíc jsem zbožňovala samozřejmě klasiku Město, jméno, zvíře, věc... Myslím, že právě díky této hře jsem získala slušný přehled i o těch nejzapadlejších českých vískách s nejroztodivnějšími názvy. A nebo slovní fotbal, u kterého jsem se strašně vztekala! Takovou jeho modernější a rozhodně adrenalinovější variantou je hra Tik Tak Bum! Na bombě nastavíte časový limit, který je pokaždé jiný a vy samozřejmě netušíte, jak dlouho potrvá. A ve vymezeném čase musíte vymyslet slovo, které na začátku, konci nebo kdekoli ve slově (tohle vám určí hod kostkou) musí obsahovat slabiku, kterou si předem vylosujete na kartičce. Jakmile slovo vymyslíte, tikající bombu posunete dalšímu nešťastníkovi u stolu, kterého čeká stejný slovní úkol jako vás. Ten, komu bomba v ruce vybuchne, prohrává. Hra stojí kolem 300 Kč a pobavíte se královsky! 

Tereza, on-line editor

Každý rok jsou pro mě Vánoce strávené s rodinou tím nejdůležitějším večerem v roce. Vždycky si uvědomím, jaké nic bych bez rodiny byla. A protože udržovat silné vazby nám jde především u jídla a her, kupuji jednu společenskou pod stromeček každý rok. Letos mám favorita a věřte mi, až se podíváte na dva GIFY tady dole, budete je chtít taky. A já na Amazonu našla jejich super nabídku!

Klára, on-line redaktorka

Milujete Activity a neumíte si bez nich představit žádnou oslavu? Tak pro vás mám super zprávu! Existuje hra na podobný způsob, ale trošku zapeklitější. Ke klasické pantomimě a kreslení tam přibývá například rýmování, nebo hledání slov na stejné písmeno a to všechno na čas! Takže pokud milujete adrenalin Activit, kdy čas na přesýpacích hodinách nemilosrdně běží, Praty alias je hra přímo pro vás. 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama